PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6543}
6,9 3 342
oceny
6,9 10 1 3342
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

TEn film to katastrofa.!!! Nie wiem jak osoby które czytały tę piękną książke mogą mówic że film jest dobry..chyba czytały co innego. Aktorzy tu są tak sztywni, w najmniejszym calu nie oddają atmosfery tej wspaniałej histori..fabuła pozmieniana jak i piekne cytaty..wszystko inaczej.

ocenił(a) film na 4
nika_filmaniak

Ogólnie nie polecam tego filmu. Fabuła tu ciągnie się, jak flaki z olejem. Taka piękna historia, a tak spieprzona przez ten film. Aktorzy, cóż pozostawiają wiele do życzenia. Eh... szkoda! Jeżeli ktoś ma możliwość niech obejrzy inną ekranizacje, bo ja teraz żałuję, że straciłam czas, pozostał tylko niesmak. No cóż...

ocenił(a) film na 5
foxtitle

W pełni się zgadzam. Strasznie się zawiodłam,tyle wątków pominiętych,pomieszanych,mało emocji,a pan Rochester w ogóle nie pasuje do mojego wyobrażenia. Jedynie Jane jest w miarę ok,chociaż duuuzo jej brakuje do tej z wersji miniserialu. Zakochałam się w tamtej odsłonie tej pięknej książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones