PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546931}
7,2 44 907
ocen
7,2 10 1 44907
5,9 15
ocen krytyków
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

Po prostu piękny...

ocenił(a) film na 10

Słabo było ukazane uczucie między nimi... To jedyny minus, ale oby więcej takich filmów! :)

uskaula

Połnoc poludnie z 2004 to dopiero film jak nie ogladalas to goraco polecam idzie sie zakochac w tym filmie

ocenił(a) film na 10
Dzastina221

Oczywiście oglądne :) Jak się nie myle to jutro idzie na tvn style...

uskaula

dobrze wiedziec z mila checia ogladne jeszcze raz, jestem juz po lekturze ksiazki, i ksiazka konczy sie troche inaczej niz film i w ksiazce nie ma pewnych watkow co w filmie. I moim skromnym zdaniem film lepszy niz ksiazka

Dzastina221

Sprawdzilam, nie ma na tvn style ale na polsat cafe i to nie jest ten film. Polnoc poludnie o ktorym ja mowie jest to powiesc angielska napisana przez Elizabeth Gaskell, jest to opowiesc o fabrykancie i corce pastora, ktora przybyla wraz z rodzina do Milton. Ona poznaje tam Thotrona, ktory prowadzi fabryke, on sie w niej zakochuje a ona go nie cierpi itd, jak chcesz ogladnac ten film sciagnij go z chomika

ocenił(a) film na 10
Dzastina221

Właśnie kończę oglądać :)) Możesz mi cos w tym stylu jeszcze polecic?

uskaula

Tak bardzo ladny mini serial, ktory ogladalam z zaciekawieniem, jest to "MaŁa Dorrit" Dickensa jak sie nie myle ale piekny film. Polecam tez Pania Bovary, Cyrulik Syberyjski. I jak sobie wi9ecej przypomne to podam.

Dzastina221

tylko ogladnij mala dorrit z 2008 roku gra tam ten sam aktor co gral Darcego w Dumie i uprzedzeniu z Keira. I jeszcze dobry jest film Jane Austin zaluje a takze serial w swiecie Jane Austin, Ksiezna jest fajna, i tajemnica na wzgorzu czy jakos tak - Bronte.

ocenił(a) film na 10
Dzastina221

Oczywiście, że oglądałam Małą Dorrit ... bardzo lubię tego aktora :) Jane Austin żałuje miałam oglądać, ale ktoś mi powiedzał, że nudna jest więc trochę sie zniechęciłam

ocenił(a) film na 9
uskaula

Może nie samo uczucie, bo ja myślę, że chemię Fassbender i Wasikowska mają niesamowitą, ale rodzenie się uczucia było słabo zaznaczone. Wycięto sporo z fabuły książkowej, m.in. motyw z Cyganką niestety, dlatego mało mamy okazji do zobaczenia jak i dlaczego się zakochali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones