PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546931}
7,2 44 907
ocen
7,2 10 1 44907
5,9 15
ocen krytyków
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić - oprócz tego, że całości brakuje nieco emocji (wyjątkiem jest scena finałowa). Bardzo podobały mi się kostiumy, zdjęcia, muzyka i aktorstwo - Mia Wasikowska jest z filmu na film coraz lepsza i bardzo cieszy mnie jej rozwój, bo to zjawiskowa istota. Oby tak dalej.

snoopy

Świetny film. Żałuję tylko pominięcia sceny z podarciem welonu.

snoopy

Mnie sie również bardzoo podobał ;)) Jak dla mnie zaskakujacy i przede wszystki romantyczny ;P

olkunka

Na początku myślałam że to będzie jakaś totalna porażka , a tu zaskakująca niespodzianka to naprawdę piękny film..wzruszający..to prawda Mia świetna ,ale moim zdaniem Michael był genialny ..nic dodać nic ująć ;)

ocenił(a) film na 8
blackberry123

obejrzałam póki co 35 minut filmu, i jestem mocno rozczarowana - w ogóle nie oddaje nastroju książki, wszystkie (dotychczas ukazane) wątki są mocno spłycone. nawet Wasikowska, po której wiele się spodziewałam, wyszła tu kiepsko.

buckandquid

oglądaj dalej..później się rozkręca , no to prawda do książki się nie umywa no ale warto obejrzeć ..

blackberry123

Tak ja tez na początku ogladalam zasypiając ale na koniec się popłakałam ;)

snoopy

Nie moge sie tylko zgodzic z brakiem emocji. Chemia ktore stworzyli odtworcy glownych rol byla naprawde magiczna! Fakt, ze nie oddaje ksiazki calkowicie, ale znowu, ktory film taki byl?? Zreszta musialby trwac ze 4godziny, zeby wszystko swietnie zostale odtworzone. I rzeczywiscie mogli zostawic scene z welonem i w ktore Rochester tlumaczy Jane kim jest Adele.

ocenił(a) film na 6
snoopy

sama historia, fabuła trochę nudna, mimo to film solidny, szczególną uwagę zwróciłem na dobre kreacje osobowości i grę charakterów

ocenił(a) film na 8
snoopy

a mnie strasznie film wciągnął. musiałam iść do sklepu, ale nie mogłam oderwać się od monitora. książki nie czytałam, ale film jak dla mnie jest piękny. świetne kreacje, cała fabuła, nie mam do czego się przyczepić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones