PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546931}
7,2 44 906
ocen
7,2 10 1 44906
5,9 15
ocen krytyków
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

Film wydaje się być bardzo mroczny, ale to chyba dobrze! Mia całkiem dobrze pasuje mi do roli Jane, ale Rochester? - wydaje mi się, że z nim może być problem. W każdym razie widać różnicę wieku między bohaterami i może coś między nimi zaiskrzy na ekranie.

ocenił(a) film na 7
nan_s

http://www.youtube.com/watch?v=GJgFz8rf09o&feature=related

nan_s

Ja odbieram głównych bohaterów zupełnie na odwrót: Jane mi nie pasuje, prędzej Rochester. Ale z tą wyraźnie widoczną różnicą wieku to się zgadzam, wreszcie widać, że Jane była młodziutka a Rochester w okolicach czterdziestki. W każdym razie ciężko będzie tej produkcji przebić wersję z 2006 roku, którą bardzo lubię, ale i tak obejrzę najnowszą:) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
nan_s

Obawiałam się, że całe to przedsięwzięcie będzie do niczego, bo tez uwazam, ze nakrecenie tego filmu 5 lat po doskonalej wersji z 2006 roku (ktora uwazam za lepsza nawet od ksiazki) nie wrozylo im dobrze ale po obejrzeniu zwiastunu jestem mile zaskoczona. Zapowiada sie dobry film i jestem niezmiernie ciekawa jak poradzi sobie dwojka glownych bohaterow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones