PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546931}
7,2 44 906
ocen
7,2 10 1 44906
5,9 15
ocen krytyków
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

kiedy będzie na dvd?

użytkownik usunięty

czy ktos ma jakies wiadomosci w tej sprawie, niestety nie zdazylam go obejrzec w kinie, a
jestem swiezo po przyczytaniu ksiazku i umre z rozpaczy jak go nie zobacze w najblizszym
czasie!

ocenił(a) film na 9

po co ci na dvd obejrz sobie na necie :) na ekino
tylko uprzedzam że film z napisami a i ja oglądałam na 3 raty te nieszczęsne limity :/

użytkownik usunięty
fantazja95

Akurat napisy wolę niż lektora, ale jaka jakość?

ocenił(a) film na 9

jakość nie jest zła , ale przez to że limit mi się skończył 2 razy to film tylko stracił na uroku

użytkownik usunięty
fantazja95

no wlasnie wlasnie! dlatego chyba poczekam jeszcze troche, chociaz mnie ciekawosc meczy ;) w kazdym razie dzieki!

ocenił(a) film na 9

nie ma za co :D film na serio super i też bym chyba poczekała na twoim miejscu :)

ocenił(a) film na 9

Ja obejrzalam w kinie (niesamowicie się oglądało na dużym ekranie), a potem ściągnęłam z torrentów w bardzo dobrej jakości. Jak tylko wyjdzie na DVD to kupię. Ewentualnie powinien też film być na chomikuj. Online na stronie nie znoszę oglądać. :)
Jesli jeszcze nie oglądałaś to polecam Jane Eyre w wersji serial produkcji BBC z 2006. W roli Jane i pana Rochestera odpowiednio Ruth Wilson i Toby Stephens. Serial jest nie gorszy od filmu, no i trwa 2 razy dłużej zawierającwięcej wątków z powieści. No i jest już dostępny na DVD. ;)

użytkownik usunięty
milkaway

dzieki dziewczyny, chyba rzeczywiscie najpierw skusze sie obejrzec inne wersje, a na deser zostawie te najnowsza wersje .POZDRAWIAM!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones