PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546931}
7,2 44 907
ocen
7,2 10 1 44907
5,9 15
ocen krytyków
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

psia mać.. film u sąsiadów zza miedzy - premiera marzec,a my jak ten chrzaniony trzeci świat czekamy pół roku.. no po prostu super

dziękuję polskiemu dystrybutorowi za wspieranie piractwa w kraju i ociąganie się z kupnem filmów oraz za wygórowane ceny biletów w multipleksach i na seanse 3D to wszystko sprawia, że lepiej jest nacisnąć przycisk download

serio - czekać na film pół roku (albo czasem i dwa lata jak w przypadku Doriana Graya) i płacić 28zł? heloł? wolę ściągnąć, a film i tak kupię w super wersji z dodatkami na dvd jak mi się spodoba

ocenił(a) film na 7
diana6echo

droga diano,
film ten miał w marcu premierę w USA i tam w kinach był wyświetlany.
w Europie (co za tym idzie- również w Polsce) film ma przewidzianą premierę na październik.
czemu tak? nie wiem. ale nie denerwuj się tu na Polskich bogu ducha winnych dystrybutorów.

ocenił(a) film na 7
pani_racja

ale to oni decydują o wskaźniku piractwa w naszym kraju... jest coraz wyższy

ocenił(a) film na 7
diana6echo

piractwo jest wszędzie, nie róbmy z polski jakiegoś siedliska zła ;D
kto chce ten do kina chodzi i kupuje dvd.
co innego, że ceny biletów w multipleksach oraz płyt dvd są horrendalne..

ocenił(a) film na 7
pani_racja

mam ten luksus, że chodzę do warszawskiej kinoteki, jednak niejednokrotnie filmów kasowych tam nie puszczają i wtedy te 28 zł boli

pani_racja

"...w Europie (co za tym idzie- również w Polsce) film ma przewidzianą premierę na październik."

W Czechach jest właśnie wyświetlany w kinach. Według mnie to dobry pomysł, bo to świetny temat na lato.

diana6echo

W Niemczech premiere przelozono wlasnie na grudzien, wiec tylko chwalic polskiego dystrubotora, jesli dotrzyma terminu premiery najblizszego brytyjskiej.
A przy tutejszych cenach biletow ( rozmach od 7 euro do 15 ) to wychodzi praktycznie to samo zamowic DVD za oceanem ( dostepne za 16 dolarow plus przesylka 6 dolarow, wysylka w sierpniu), co tez sporo znajomych osob na niemieckim forum zrobilo.
no ale przecietne place sa w innej skali.

ocenił(a) film na 7
Pemberley

Wyznaczono już datę polskiej premiery na 7 października. Nie jest tak tragicznie, ale to i tak jeszcze 3 miesiące.

ocenił(a) film na 7
Agentka_Gosienka

I tak dobrze, że w ogóle zamierzają wyświetlać :)

ocenił(a) film na 7
Agentka_Gosienka

świetnie, ale premierę film miał 4 miesiące temu.. witki mi opadają. a sam film już obejrzałam. dziękuję dystrybutorowi za wspieranie piractwa.. żyjemy w globalnej wiosce, a i tak jesteśmy daleko w tyle za murzynami...

ocenił(a) film na 7
diana6echo

Święta prawda. Mało tego, w USA jakoś w połowie sierpnia film wychodzi na DVD/Blue Ray przed premierą w UK, gdzie był przecież kręcony! Ja też film już widziałam i teraz zastanawiam się kiedy wyznaczą daty premier filmów, które zostaną pokazane w tym roku w Wenecji.

ocenił(a) film na 7
Agentka_Gosienka

16 sierpnia DVD (15$) i Blue Ray (25$) w sklepach. W przedsprzedaży są już dostępne na amazon. Teraz dolar leci w dół więc cena dvd będzie prawie jak cena biletu do kina:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones