PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703703}
6,5 888
ocen
6,5 10 1 888

Jane Wants a Boyfriend
powrót do forum filmu Jane Wants a Boyfriend

Polecam

ocenił(a) film na 7

Bardzo ciekawe spojrzenie na sytuację osób z zespołem Aspergera, chociaż zakończenie zbyt cukierkowe. Fajnie, że pokazano że Asperger to nie uposledzenie umysłowe, że takie osoby mogą i chcę prowadzić normalne życie.

Ruby_in_Gold

spoilerujesz, ze zakonczenie "cukierkowe".

ocenił(a) film na 9
Ruby_in_Gold

Zdecydowanie za niską ocenę ma ten film! Ja jestem nim zachwycona. Opowieść sama jest piękna, nie wspomnę o tym jak się aktorzy popisali! Zwłaszcza główna para, moim zdaniem. Pani Dushku też odwaliła kawał dobrej roboty, zwłaszcza na sam koniec. Polecam każdemu, zwłaszcza osobom nieuświadomionym jak problematyczne dla niektórych może być samo wyjście z domu - w tym filmie pokazano tego typu problemy ciekawie i ze smakiem.

ocenił(a) film na 3
Oh_Isabel

Mnie tylko zniesmaczyło zmanierowanie tej dziewczyny w stylu:"ktoś mi coś nie tak powiedział, nie podoba mi się, to zrobię i jemu i sobie szopkę, to nic że ludzie obok mają mnie za wariatkę bo drę japę na cały głos i piszczę niczym lizak Melody pops".Choroba chorobą ale kulturę wynosi się z domu

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Zgadzam się super film wzruszył mnie bardzo,ale w taki pozytywny sposób i charakter Jacka aż od razu pomyślałam sobie,że też bym chciała takiego prywatnego Jacka.

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

Chcialabys? Jestem ;)

ocenił(a) film na 7
dudusbubus

Jesteś taki jak Jack wątpię mało jest takich ludzi. Najczęściej to wykreowane role jak w filmie. Ale przynajmniej żart cię nie opuszcza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones