PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173001}

Jaskinia

The Cave
5,4 19 830
ocen
5,4 10 1 19830
Jaskinia
powrót do forum filmu Jaskinia

Zgadzam się z większością, że początek fajny, obiecujący, ale później "forma spada". Niestety:/ Niezłe zdjęcia, przyzwoita muzyka, ale tak jak mówie film jest dobry do pewnego momentu, no i to zakończenie mizerne. Mogło być o lepiej, bo "Zejściu" napewno nie dorównuje...ale dla własnej ciekawości spokojnie można poświęcić niecałe 1,5h.

5/10

Robson_77

Zgadzam się,z tym,że dałam 4 ^^

Stwory przypominały mi Obcego. Szkoda,że wszystko takie przewidywalne.

iselin_2

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 6
Robson_77

Ogólnie film wygląda bardzo dobrze, ale coś nie wyszło reżyserowi przedstawienie postaci oraz sceny grozy. Niby zachowania bohaterów są w miarę naturalne, a przed wejściem do jaskini możemy ich nieco poznać, ale i tak odbierałem ich wszystkich jako zwyczajną nieinteresującą zgraję. To samo z budowaniem grozy - niby dawkowane są w odpowiedni sposób, ich ilość też wydaje się odpowiednia, ale bardzo ciemne zdjęcia i nienajlepsze prowadzenie kamery powodują, że czasem ciężko dojrzeć co się właściwie dzieje na ekranie.

Film wygląda na przyzwoity, chociaż niczym nie zaskakuje, niczym nie zachwyca. Jak na poziom kinowy zbyt kiepski, jak na film direct-to-DVD (ala SyFy channel) zbyt dobry. Średniak niestety. :]

Khaosth

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Robson_77

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones