PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31251}
4,1 9 653
oceny
4,1 10 1 9653
3,0 4
oceny krytyków
Jason X
powrót do forum filmu Jason X

Jak to powiedział Boczek z kiepskich w jednym z odcinków "gówno, dupa, cycki" tak można określić ten film. Jedyne co w nim dobre to muzyka i jedna efektowna śmierć (zamrożony łeb i o stolik) Aktorzy to porażka z całego tego zgromadzenia wyszedł najlepiej chyba tylko Kane Hodder (Jason Voorhees) Efekty specjalne to całkowita porażka a cały ten kosmiczny burdel to ponury żart kto to widział Jason i rok 2455! do kitu to wyszło po prostu. Zero napięcia, aktorstwa. Filmu nie polecam i jest według mnie po prostu słaby czyli trzy.

Shoggoth

Wiem że to wypowiedź sprzed 8 lat, ale do ciekawych rzeczy w tym filmie dorzuciłbym nawiązanie do morderstwa w spiworze z jednej z poprzednich części

ocenił(a) film na 2
scuff

To akurat była druga najlepsza scena w całym filmie, rozbawiła mnie. Co nie było łatwe, biorąc pod uwagę, że cały ten film to taka komedia, tyle że nie śmieszna. I również uważam, że jest to najgorsza z odsłon, choć ode mnie 2/10, bo już poprzednia część spadła poniżej poziomu*, a to było gorsze. W zasadzie to dużo gorsze.
* - nie zrozumcie mnie źle. "Piątek" to filmy obiektywnie dość słabe, ale wcześniejsze odsłony (szczególnie te pierwsze, wiadomo, bo nieco równia pochyła potem była) to kwintesencja "guilty pleasure" - oglądając zawsze miałem pełną świadomość tego, że nie jest to dobre, ale i tak oglądałem z dużym zaciekawieniem i najzwyczajniej w świecie dobrze się bawiłem. "Dziewiątka" jako pierwsza mnie męczyła i nieco irytowała (przez "z tyłka" zmianę formuły), a "dziesiątka"... no cóż, chyba szkoda poświęcać jej więcej czasu pisząc kolejne zdania. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones