PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30907}

Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay and Silent Bob Strike Back
6,6 37 442
oceny
6,6 10 1 37442
5,2 8
ocen krytyków
Jay i Cichy Bob kontratakują
powrót do forum filmu Jay i Cichy Bob kontratakują

Byłoby wiele więcej śmiesznych scen gdyby nie lektor , jak dla mnie film bomba no ale wybrali najgorszego z pośród tylu możliwych lektorów do tego filmu , gdy co chwile padnie słowo "f*ck" to lektor do mnie mówi szlag ... szlag to mnie trafiał jak musiałem tego słuchać no ale że z angielskiego nie jestem taki zły to i się uśmiałem no i z paru niezłych scenek . PS: rozważcie napisy

PowellPeralta

Na prawdę uważasz, ze to kwestia źle dobranego lektora?

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Tak myślę , raczej nie obowiązuje kogoś z takim zawodem cenzura no chyba że to film dla dzieci lub serial , sam powiedz podobało ci się szlag ?

PowellPeralta

Ty dalej na poważnie czy mnie w coś wkręcasz?

ocenił(a) film na 8
McLlovin

nie , na niby ...

PowellPeralta

Cenzura bądź jej brak zależy od dystrybutora. Lektorzy na zlecenie TV rzadko kiedy używają przekleństw, bo przygotowany przez stacje tekst jest mocno ocenzurowany. Zdarzają się przy tym rzeczy irracjonalne np. Canal+ puściło "Nie czas na łzy" film pełen przemocy, seksu i ostrego języka nie usłyszymy w nim, ani jednego przekleństwa, bo został ocenzurowany, a seks i przemoc dalej jest. Gdzie tu sens? Jeśli chodzi o dystrybutorów DVD to niewiele ma odwagę puścić przekleństwa, bo mogą na tym stracić. Brak wulgaryzmów = mniejsze kategoria wiekowa, więcej sprzedanych kopii. Więc jak widzisz lektor to tylko marionetka w rękach dystrybutorów. Oni decydują co ma czytać, jak się sprzeciwi, żegnamy i biorą następnego, który przeczyta ich tekst. Smutna prawda o lektorze.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Rzeczywiście , ale takich filmów po prostu nie powinno się cenzurować to i by wyszło na lepsze moim zdaniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones