PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30907}

Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay and Silent Bob Strike Back
6,6 37 444
oceny
6,6 10 1 37444
5,2 8
ocen krytyków
Jay i Cichy Bob kontratakują
powrót do forum filmu Jay i Cichy Bob kontratakują

Wlasnie sciagam film o powyzszym tytule jednak tutaj ani na imdb.com nie ma slowa o takowym. Chcialem dodac do zwiazne ale jeszcze nie jestem pewny. Cos ktos wie?

ocenił(a) film na 10
trzyeM_

tez zaczalem sciagac:D
na oslokopie byl taki opis:

"Co Jay i Cichy Bob robią w Kanadzie? Wróć. Co oni robia w Degrassi?
Kevin Smith i Jason Mewes nakręcili film, w którym ich alter ego wracają do szkoły średniej, zatytułowany "Jay and Silent Bob Go Canadian, Eh?".
Edycja reżyserska jest filmem, który musi zobaczyć każdy fan Kevina Smitha i/lub Dagrassi. Twoja biblioteczka nie będzie kompletna bez tego DVD. Edycja reżyserska zawiera zupełnie nieocenzurowaną wersję epizodów. Oto dodatki z edycji reżyserskiej:
ekskluzywny wywiad z Kevinem Smithem,
komentarze Kevina Smitha, Jasona Mewsa, Stacie Mistysyn, Jim Jackman i Aarona Martina,
dodatkowe, usunięte sceny,
album zdjęciowy Jaya i Cichego Boba,
album Degrassi,
biografie aktorów,
opisy postaci."

ocenił(a) film na 5
Krzaq

ten film to trzy odcinki kanadyjskiego serialu "Degrassi" i z tego co mi wiadomo, to Kevin Smith chyba wyreżysrował te trzy odcinki i chodzi w nich mniej wiecej o to, że Kevin z Mewesem przyjeżdzają do tej szkoły i kręcą tam film o Jayu i Bobie, ale pewien nie jestem :D wiem, że napewno gra tam też Alanis Morisette

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones