PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30907}

Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay and Silent Bob Strike Back
6,6 37 436
ocen
6,6 10 1 37436
5,1 7
ocen krytyków
Jay i Cichy Bob kontratakują
powrót do forum filmu Jay i Cichy Bob kontratakują

Wasze ulubione...

użytkownik usunięty

cytaty Cichego Boba?

ocenił(a) film na 7

"Ju dambfak!" ;D

ocenił(a) film na 9

lektor przetłumaczył 'co ją ugryzło?' a w oryginale było 'whats twistin' that bitch's tit' umarłem

ocenił(a) film na 9
paratrooper87

Kevin Smith dużo nie mówi w filmach, w których gra Cichego Boba, ale jak już coś powie to z sensem :D

ocenił(a) film na 10

z tyłu na somochodzie ppisało zwierzątka hollywood tempaku!

ocenił(a) film na 4

Najlepszy to ten w furgonie gdy cała ekipa jedzie Jay do tego gościa z gitarą wysypał tekst o posuwaniu owcy i gdy go wywalał w czasie jazdy z samochodu krzycząc "Zwierzojebca".
I drugi gdy jay wymyślił miluśny tekst dla swojej ukochanej "Puchata przyruchanka".

ocenił(a) film na 4

A i wyjechany tekst "Plackojeb"

ocenił(a) film na 7
tomucho77

tomucho77, ogarnij się ! To teksty Jay'a, nie Cichego Boba !

ocenił(a) film na 4
Krytykant

To w niczym nie przeszkadza że bob jest kiepski w porównaniu do jaya...
a znowu ten cały bob i te jego dwa razy w filmie odezwania się...
co tu cytować.

ocenił(a) film na 9
tomucho77

Bob pisze wszystkie teksty Jaya jak na scenarzystę i reżysera wymagało. Więc stosunkowo jest lepszy, cytując Jaya i tak cytujesz Boba w pewnym sensie ^^.

"Na świecie są miliony pięknych kobiet, ale nie wszystkie przynoszą lasagnę do pracy... Większość tylko zdradza." To z Clerks

ocenił(a) film na 7
Masta_NasS

To było świetne - krótkie i konkretne :)

ocenił(a) film na 8
Krytykant

Masta_NasS - masz racje jeden z lepszych cytatów jak nie najlepszy :)

ocenił(a) film na 9

tam w 'sprzedawcach' było jak J i Bob po detoxie stoją i i J myśli, myśli i mówi "a może zostane weterynarzem...lubie foki i inne gówna" zwał

użytkownik usunięty
paratrooper87

Okej, widzę, że nie wszyscy załapali. To miało być zabawne, bo Cichy Bob, jak wskazuje ksywka, nic nie mówi. No, ale trudno, widocznie mam specyficzne poczucie humoru.

ocenił(a) film na 9

zwróciłem na to uwagę dopiero po wpisie heh

ocenił(a) film na 9

A no masz ^^ niekoniecznie specyficzne , powiedział bym inne poczucie humoru ;). Co widać chociaż by po ocenie tego filmu.
A tak na prawdę po prostu nie przyjrzałeś się dostatecznie dobrze tytułowi , jak i innym produkcją z Bobem - wbrew pozorom zbiera się parę fajnych kwestii ;).

"Dialog" Jay'a i Boba w celi(Sprzedawcy2):
- Może teraz Ty coś powiesz niemowo?!
-.................(Bob próbuje coś powiedzieć)................Nie stary, dzisiaj nic nie mam."

lizać cipy :D

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones