PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836061}

Jay i Cichy Bob powracają

Jay and Silent Bob Reboot
5,2 4 040
ocen
5,2 10 1 4040
5,8 4
oceny krytyków
Jay i Cichy Bob powracają
powrót do forum filmu Jay i Cichy Bob powracają

Film słaby, zupełnie nieśmieszny. Szkoda

MahadajiBhateSingh

tak, co więcej powiedzieć - rozczarowałam się. Nie potrafie znalezc zadnej cennej sceny. Silent Bob szczegolnie mnie rozczarował; tym ze schudł (paradoksalnie!) i jego stukanie w smartphone w celu pokazania.... emoty - jakieś to słabe według mnie było.

ocenił(a) film na 10
qzka

Silent Bob był zapewne szczeglnie rozczarowany zawałem serca. Dlatego schudł (paradoksalnie)!!!

ocenił(a) film na 8
qzka

laska czy ty jeates debilem.preciez tak zachowuja sie wspolczesni ludzie. idealnie oddano wsspolczesnego cichego boba. cennych scen toty nie wymienisz w poprzedniej czesci czemu absurdalnie piszessz o nich tutaj

ocenił(a) film na 4
MahadajiBhateSingh

Tak samo ciągłe żarty z samego siebie i tego filmu. Jeden czy dwa takie żarty na film jeszcze rozumiem, ale tutaj były za często. "Patrzecie jaki jestem zabawny i mam dystans bo żartuje z samego siebie". Meh. W dodatku mam wrażenie, że Kevin Smith za bardzo używał mimiki, często to irytowało. Żarty były żenujące a sama fabuła nudna. Zdecydowanie wolę poprzednią część, która sama nie była jakaś wspaniała, ale miała absurdalny humor i historię.
4/10 to max co mogę dać choć i tak czuję, że to ocena na wyrost.

ocenił(a) film na 6
HanysBoy89

Wiadomo że nie ma co porównywać do poprzednich części,ale jak na dalszą produkcje,po tylu latach wypada nawet całkiem spoko,spodziewałem się większego gówna.Szczególnie podobał mi się motyw relacji,Jay i jego dopiero co poznanej córki.

ocenił(a) film na 8
MahadajiBhateSingh

co z wami stare nieśmieszne sztywniaki ? film jest dobry ale wymaga większego stężenia skupienia niż tępego patrzenia się w ekran.

ocenił(a) film na 8
MahadajiBhateSingh

kevin smith się nie skończył po prostu albo jesteście za młodzi, albo za starzy i przestał do was docierać humor. chwila jest sporo humoru w tym filmie odnoszacego sie do wspolczesnosci. jestescie po prostu nudnymi sztywniakami.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Dobrze niech Ci będzie, że jesteśmy nudnymi sztywniakami, poprzednie filmy mnie dalej śmieszą a to co jest obecnie to po prostu dno i poprawność polityczna na siłe, pewnie jesteś typowym fanboyem co wszystkiemu od Kevina daje z automatu 10/10 : )

ocenił(a) film na 8
MahadajiBhateSingh

moze troche tak, ale na pewno irytuje mnie corka smitha jakoss w ogole tu nie pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones