PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6585}
6,8 439
ocen
6,8 10 1 439
Jeśli się odnajdziemy
powrót do forum filmu Jeśli się odnajdziemy

ogladalam go wczoraj i musze powiedzieć że naprawde lekki przyjemny film

sarah496

Bardzo zależy mi żeby zdobyć ten film na CD.
Jeżeli ktoś ma do niego dostęp proszę o kontakt:
aoth@tlen.pl v gg 3570637.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
sarah496

lekki??? dobry, ale czy lekki? ile tragedii tam pozostało nierozwiązanych, np. Pawełka

Pani_Blue

Zgadzam się - ten film wcale nie jest lekki. Bardzo dobry, niezwykle przejmujący.

Katja1

film miał w sobie to coś na początku wydawało mi się że to jakaś lipa jednak było inaczej przejmujący i wzruszający

sarah496

Lekki?? Przyjemny??
Gratuluję poziomu empatii.
Nie wiem, może oglądałeś inny film pod podobnym tytułem, ale TO JEST CIĘŻKI, PSYCHOLOGICZNY DRAMAT!!!

leifysbrutalson

No lekkim bym tego filmu nie nazwał. Tym niemniej kwestie kontrowersyjne są podane na tyle przystępnie w tym filmie tak że film nie przytłacza dramatyzmem i emocjami. Także "ciężki psychologiczny dramat" to też ciut za dużo powiedziane.

Nawiasem mówiąc nie wiedziałem przed obejrzeniem filmu ze naprawdę taki eksperyment był prwadzony w czasach PRL przez skądinąd znaną pedagog Marię Łopatkową... Muszę przyznać że daje do myślenia. Oczywiście na papierze pomysł nie wygląda tak źle, na początku tak jak młody pan psycholog podeszłem do pomysłu nieufnie ale go nieskreślałem. Po obejrzeniu filmu jestem na nie. Kłopoty na linii dorosły-dziecko, dorosly-dorosły czy dziecko-dziecko były oczywiste. No i liczenie że dzieci niezorientują się co jest grane... Pomyśł na papierze dobry ale realia pokazały ile krzywdy moze to wyrządzić zwłaszcza dzieciom (dorosłym też ale oni sobie poradzą). Dzieci nie można adoptować na podstawie castingu a trochę tak to wyglądało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones