PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492068}

Jeźdźcy z zaginionego miasta

Lost City Raiders
5,4 3 579
ocen
5,4 10 1 3579
Jeźdźcy z zaginionego miasta
powrót do forum filmu Jeźdźcy z zaginionego miasta

Tylko dla fanów (fanek) Iana Somerhaldera. Poza tym słabizna. 3/10.

Kalina1710

Nie ukrywam, że oglądałam to tylko dla roli Iana. Mam sporo zastrzeżeń do fabuły: miejscami naciągana, przede wszystkim sporo błędów i nonsensów. Ale jak na nisko budżetówkę nie był aż taki zły. Aktorstwo nie drażniło, trochę się działo, miejscami było nawet zabawnie. Niby przewidywalny, ale na ostatniej scenie musiałam się uśmiechnąć. No i jako ciekawostka, chyba pierwszy raz KK stoi w filmie po dobrej stronie. Żeby nie było, gimnazjum skończyłam już dobre parę lat temu. 5/10

Aurora_

Taki nijaki. Ja też oglądałam, by zobaczyć jak Ian gra. Eeeee.. słaby : //

Kinia _film

Film ciekawy jednakże wykonanie gorsze .Gra aktorska Iana nie była zła ,co prawda nie dałabym mu za nią Oskara ale nie było tez tragicznie ,w przeciwieństwie do innych aktorów.Ponadto jak każda inna produkcja gorszej klasy przewidywalny ,aczkolwiek da się obejrzeć - widywałam gorsze.

ocenił(a) film na 5
kwiatuszek446

Jeśli chodzi o grę aktorska Iana lepiej obejrzyjcie inne filmy, bo ten jest trochę słaby. Polecam "Turniej" albo "Lost" i oczywiście "Pamiętniki wampirów", ale z tego chyba większość go zna ;).

ocenił(a) film na 4
kwiatuszek446

Zgadzam się z tą opinią. Film przygodowy z dwójką bohaterów, ich pięknymi towarzyszkami, potężnym wrogiem w realiach Wodnego Świata i jeszcze wplątano Watykan - zapowiada się ciekawie. Nawet jeżeli miejscami wątki by naciągano, to miło popatrzeć. Niestety gra aktorska naprawdę słabiuteńka.

ocenił(a) film na 3
Madzius888

Ja ten film oglądałam tylko dla Iana.... zapowiadał się ciekawie ten film, ale jakoś kiepsko to pokazali i gra aktorka też nie porażała.. dałam 3 ale tylko za Somerhaldera

ocenił(a) film na 3
Aurora_

oglądając ten film czułam się jakbym oglądała przygody Scooby Doo :D ...

Kalina1710

Nie zgodzę się. Bettina też ma swoich fanów. Poza tym słabizna :)

ocenił(a) film na 6
Kalina1710

Ja oglądałam że względu na Iana, ale ogólnie nie taki zły, było parę błędów i niedociągnięć ale ogólnie może być

ocenił(a) film na 4
Kalina1710

Ja oglądam dla Bettiny - mega seksowna Niemka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones