PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877733}

Jeden strzał

One Shot
5,3 1 535
ocen
5,3 10 1 1535
Jeden strzał
powrót do forum filmu Jeden strzał

8/10

ocenił(a) film na 8

Przeciętny fabularnie sensacyjniak nakręcony tak, że mnie wgniotło w fotel

tawindan

Film wymiata , brakowalo takiego !

LANC1980

Chyba ludzi z kina... ;-)

tawindan

Trafione w sedno

tawindan

Powaga? warto? :D

ocenił(a) film na 2
Clint_Eastwood_23

To straszny gniot, oni w tym filmie strzelaja z zabawek, nawet na karabiny ze slepa amunicja pozalowali.

ocenił(a) film na 2
tawindan

zazdroszczę Ci...

ocenił(a) film na 2
tawindan

Myślałem po tym komentarzu, że to konto założone tylko do zawyżania ocen, ale ty masz 3500 filmów ocenionych i, co zatrważające, mamy w wielu miejscach podobne oceny. A jednak ten film nas tak poróżnił - co tu jest wgniatającego w fotel? Przecież to syf - drętwa akcja, żenujące sceny strzelanin, budżetowość waląca po oczach, film klasy C. Lepiej już obejrzeć pierwszy lepszy film z lat '90, przynajmniej większość ma klimat.

tawindan

Bo nic tak nie wgniata w fotel, jak gniot...Siedzisz jeszcze wgnieciony? ;-)

ocenił(a) film na 7
tawindan

"wgniotło w fotel" to bym powiedział trochę przesada, ale na pewno sposób realizacji poprawia ocenę tego filmu. Zabrakło tylko więcej krwi, ale no trup się tu ścieli gęsto. Adkins standardowo i aktorstwem i fizycznością poprawia odbiór tego filmu, no a finalnie wszystko nie trwa też długo, jest konkretne i przemyślane.

To nie jest kino dla każdego, ale dla miłośników strzelania, no to udany tytuł.

ocenił(a) film na 5
tawindan

Ten film jest nakręcony jedna kamera i przez to jest ciekawy. Ujęcia przechodzą ze strony na stronę. Jest do ciekawie i dość realistycznie jednak rzeczywiście są niedopracowania. Pod względem zachowania i psychologii mogło być lepiej. Ogólnie średni film, są lepsze, ale oglądałem do końca.

ocenił(a) film na 8
tawindan

Podszedłem do niego na zasadzie "Ok. Pewnie film gówniany, pewnie będzie jakaś jedna fajna scena akcji z Adkinsem, resztę jakoś przeżyję." A tu film nakręcony jednym ujęciem, gdzie ludzie interesujący się tematem chwalą go, mówiąc, że ciężej znaleźć w nim cięcia niż w Birdmanie. Na prawdę niskie oceny są krzywdzące. Film w swojej kategorii super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones