PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877733}

Jeden strzał

One Shot
5,3 1 537
ocen
5,3 10 1 1537
Jeden strzał
powrót do forum filmu Jeden strzał

Nie wiem kim jest Scott Adkins i w jak słabych filmach wcześniej grał, ale nie chodzi tu o niego, choć imho zagrał nieźle.

Film opowiada prostą historię, nakręconą niskobudżetowo, ale w kapitalny sposób. Film jest jednym wielkim mastershotem, ujęcia kamery jak ze strzelanek, realistyczne obrażenia, zmienianie magazynków, ciekawie postacie antagonistów. Słowem, 1,5 godziny spędzone na skraju fotela. Coś jak Hardcore Henry tylko jeszcze lepsze.

ocenił(a) film na 5
adamcpdst

Nie no o ile sposób kręcenia naprawdę ciekawy go Hardcore Henry wymiata :)

ocenił(a) film na 8
Godtormentor

To prawda, zapomniałem, że dałem 9/10 z serduszkiem. ;)

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Dzięki za pozytywne komentarze, bo bez nich pominąłbym ten film. Wiem, w jak złych filmach Adkins gra główne role, więc od nich uciekam, a tu takie zaskoczenie... W serii "Champion" jeszcze chyba udało mu się dobrze, ale kilka innych, które widziałem, co najwyżej były przeciętne. Gra rewelacyjnie, ale jako drugoplanowa postać w filmach wysokobudżetowych.
A co do filmu "One Shot", Stare Kiejkuty dzięki rządom SLD i "najlepszego prezydenta w historii III RP" Stolzmana jeszcze długo będą się nam odbijać czkawką.

ocenił(a) film na 8
_Michal

Dzięki, pozdrawiam! A propos ostatniego polecam poczytać o sprawie niejakiego Gasińskiego, Skowrońskiego - to się dopiero nadaje na film.

_Michal

polecam "krwawa zemsta" ;)

ocenił(a) film na 8
adamcpdst

John Wick 4. Super zagrana krótka scena. Ogólnie Scott to bardzo dobry aktor filmów akcji. Jego filmy mają taką sobie fabułę, ale praca włożona w sceny akcji jest ogromna i za to go lubię. Na Youtube można zobaczyć jak długo kręcą sceny akcji, jakie obrażenia się z tym wiążą i zupełnie inaczej się wtedy podchodzi do jego filmów. To nie papka CGI z Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones