PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869421}
6,1 1 357
ocen
6,1 10 1 1357
Jedenaste: znaj sąsiada swego
powrót do forum filmu Jedenaste: znaj sąsiada swego

Co prawda do połowy mało się dzieje i nic nie wiadomo, ale potem jest coraz lepiej i lepiej.
To jest film niemiecki i dowiadujemy się z niego, że Niemcy nam zazdroszczą!
Tu nie ma żadnej ściemy!
Zazdroszczą nam przynajmniej jajecznicy w Warsie! (dowód jest ewidentny i jasno to powiedziano w filmie!)
Zazdroszczą nam również naszej kinematografii!
Parafraza wypowiedzi Franza Maurera z filmu "Psy" jest tego dowodem ("Nie chcę was już słuchać" to przecież dokładnie to samo, co "Nie chce mi się z tobą gadać" - to tylko efekt tłumaczenia na niemiecki...)
No dobra - już się nauczyłem, że tutaj różni "inteligentni inaczej" zaglądają...
Uwaga! - to jest żart i nie popieram partii aktualnie rządzącej!
Ale sam film majstersztykiem jest! - oglądajcie!
A Niemcy faktycznie nam zazdroszczą... jajecznicy w Warsie! ;)
I jeżeli możecie sobie wyobrazić, że Niemcy mają "angielskie" poczucie humoru, to chyba to jest coś takiego... ;)

kotlet4ever

Niemcy to zazdroszczą sąsiadów kolego :)

ocenił(a) film na 8
BARTOLINI_13

Białorusinów? ;)

kotlet4ever

Akurat czy popierasz czy nie popierasz partii rządzącej ma się nijak do tego co piszesz, więc po kiego grzyba ten wtręt, nie wiem..

ocenił(a) film na 8
arti2807

Z doświadczenia to się stało...
Uwierz lub nie, ale są tacy, co jak widzą napis "Niemcy nam zazdroszczą", to widzą to jako pasek w TVP Info i dostają szału... ;)
A jeszcze są ci drudzy!
Jeszcze nie skończysz pisać "Tupolew", a już czujesz jak zębiskami ci szarpią łydki... ;)
A tak w ogóle - więcej dystansu do literek w internetach... ;)

kotlet4ever

Czego i Tobie życzę byś nie musiał dopisywać czegoś pod czyjś ewentualny komentarz. ;)

ocenił(a) film na 8
arti2807

Miłego dnia!
Do zobaczenia kiedyś, gdzieś pod jakimś... komentarzem?
Na pewno zaś nie będę tym, co rzucił w Ciebie popcornem w kinie.
Z chytrości zawsze wyjadam do ostatniego chrupka, a te twarde z dna zabieram do domu dla chomika... ;)))

kotlet4ever

W takim razie do zobaczenia i smacznego :-)

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

Hahahaha - te twarde są najlepsze,lubię je sobie pogryzać.Sam filmik całkiem dobry a Bruno pozamiatał - tak półżartem,pół serio ludzie używajcie gotówki a nie karty.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Ty masz jakiegoś dentystę w rodzinie, czy masz zęby jak mój chomik? ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones