PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486229}

Jednakowo inni

Same Kind of Different as Me
6,8 3 249
ocen
6,8 10 1 3249
Jednakowo inni
powrót do forum filmu Jednakowo inni

z gatunku, który po zakończeniu jeszcze długo siedzi w głowie. Polecam

ocenił(a) film na 9
tk007

i przy okazji znowu widać tą różnicę w traktowaniu Boga - tam jest wiara, u nas religijność

ocenił(a) film na 7
tk007

Szkoda, że takie wnioski przychodzą Ci na myśl po obejrzeniu kliszowego (oceniam dobrze, bo mnie poruszył, co nie zmienia faktu, że był do bólu wtórny) filmu...
Jeśli uważasz, że 1) większość białych to fani KKK, 2) większość bezdomnych jest jak Denver, 3) większość protestantów jest jak Debbie i jej mąż to znaczy, że budujesz sobie wizję świata w oparciu o filmy fabularne z Hollywood. Radzę się nad tym zastanowić...
Dlaczego wiara i religijność nie mogą iść w parze? Ludzie są grzeszni, ułomni i słabi, zarówno tu w Polsce, jak w USA, czy Iranie.

donlemon89

Kino o tematyce ''religijnej'' zauważyłem są dość wtórne, mimo to mnie wzruszył swoją prostotą co uważam nie jest łatwe :)

ocenił(a) film na 9
tk007

Jesteśmy na forum filmowym więc w tej kategorii zostańmy, podaj proszę przykłady filmów polskich gdzie ktoś mówi o Jezusie, cytuje Biblię czy chociaż pomodli się przed posiłkiem jeśli nie jest księdzem czy "przyszłym świętym".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones