PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004934}

Jednym głosem

She Said
6,7 3 758
ocen
6,7 10 1 3758
6,3 27
ocen krytyków
Jednym głosem
powrót do forum filmu Jednym głosem

Myślę, że Agatonik już teraz może wystawić filmowi 8/10 za samą tematykę i pisać treściwy komentarz odwołujący się do dzisiejszych realiów, który umieści tutaj w dniu premiery ;)

GracjuszAmnezjusz

Gaczyńsgi też gwałcił, nie wiedziałeś?

GracjuszAmnezjusz

Szkoda, że się nie pozdrawiacie "Praise be" albo "Under his eye" panowie...

ocenił(a) film na 6
GracjuszAmnezjusz

Patrząc na niską ocenę filmu i ten żałosny wątek mogę jedynie wyrazić ubolewanie, że serwis ten został w dużej mierze opanowany przez sfrustrowanych mężczyzn. Nie twierdzę, że mamy do czynienia z arcydziełem, niemniej jednak na podstawie wcześniejszych doświadczeń z filmami dotyczącymi praw kobiet, które nie miały faktycznej premiery w Polsce, a które były nisko oceniane przez anonimowych inceli, mogę stwierdzić, że wspomniana grupa dziwnych facetów alergicznie reaguje na kino traktujące o kobietach jako takich.

ocenił(a) film na 6
grzechu_

Chyba źle zostałem zrozumiany. Ten wątek nie miał na celu być żadną męską frustracją na powstające kolejne filmy o prawach kobiet. Mnie one nie przeszkadzają i najważniejsze by były dobre. To miała być jedynie drobna szpilka wbita w Agatonik, która dosłownie zachwyca się nad każdym filmem, który porusza ważną tematykę bez względu na fakt czy sam w sobie jest syfiasty czy nie. Pierwszy przykład z brzegu - "Wesele" z 2021, które przedstawia problem karykaturalnie i jest typowym Smarzowskim na autopilocie, ale jest o Jedwabnem, zatem z automatu 8/10.

ocenił(a) film na 6
GracjuszAmnezjusz

Powyższym komentarzem tylko potwierdziłeś, to co napisałem wcześniej o tobie i tobie podobnych. Sam fakt założenia przez ciebie tematu dotyczącego użytkowniczki jest co najmniej dziwny, a robi się jeszcze dziwniejszy, kiedy zobaczymy, że film "Jednym Głosem " rozczarował Agatonik. Przy okazji ocen innych filmów nie mieliśmy do czynienia z zawyżaniem ocen ze względu na tematykę, tylko np. różne od twoich opinie dotyczące tychże.

ocenił(a) film na 5
GracjuszAmnezjusz

Dokladnie Tak jest! Zgadzam sie

grzechu_

Ale jak wystawialiście jedynki Smoleńskowi bo Urban Wam tak kazał to było ok? :-)

ocenił(a) film na 6
schantelle

1. Aż musiałem sprawdzić jaką ocenę dałem "Smoleńskowi" i była to dwójka. Dziś żałuję, że straciłem czas na ten propagandowy szmelc.
2.Nigdy specjalnie nie czytałem artykułów Urbana, choć muszę przyznać, że w odróżnieniu od propagandystów pisowskich jest inteligentny.

ocenił(a) film na 5
grzechu_

Inteligentny byl, ale nawet inteligentny czlowiek moze byc swinia i podal kanalia. I Taki byl Urban

schantelle

A ty wystawiłaś co?

grzechu_

Harvey był sfrustrowanym i celem? Chyba ty, biały rycerzu.

grzechu_

Ojej, jaki słodki simpuś, białorycerzyk. I co, dała ci jakaś po tym komentarzu? Bo wazelinka poszła głęboko. Jezu jak ja gardzę takimi śliskimi lamusami włażącymi w 4 litery laskom. Zresztą laski też takimi gardzą, ale chyba jeszcze tego nie załapałeś. No i obowiązkowo musiało znaleźć się słowo "incel"! :D

ocenił(a) film na 6
Alex303

Zakładasz, że pisanie w necie ma na celu poznanie jakiejś osoby, co w kontekście moich obyczajów jest błędne, bo w tej kwestii wybieram świat realny. Nie mam więc powodu nikomu się podlizywać, jedynie wyrażam swoją opinię, a ta jest taka, że z nieznanych mi przyczyn serwis ten w dużej mierze opanowali mężczyźni, którzy z góry nisko oceniają film traktujący o przemocy wobec kobiet. No tak, bo obowiązkowe użycie słów "biały rycerz" jest jak najbardziej ok:)

ocenił(a) film na 6
grzechu_

"zyczyn serwis ten w dużej mierze opanowali mężczyźni, którzy z góry nisko oceniają film traktujący o przemocy wobec kobiet." - LOL. Gdzie tu niby znalazłeś takich?

ocenił(a) film na 6
GracjuszAmnezjusz

Chłopie, zaczynasz dyskusję dotyczący innej użytkowniczki, sugerując, że zawyża oceny filmom traktujących o kobietach i jeszcze pytasz gdzie ja znajduję takich właśnie typów? A najśmieszniejsze jest to, że "Jednym głosem" ją zawiódł, tak więc powyższy wątek stracił resztki sensu.

ocenił(a) film na 6
grzechu_

Napisałem, że zawyża oceny ogólnie filmom o "odważnej" tematyce, a nie konkretnie filmom o kobietach. Ale nie wiem po co to piszę, skoro i tak do ciebie dotrzeć się nie da i lubisz tkwić w swojej racji :P

Alex303

Z twojego komentarza wynika raczej, że laski gardzą tobą...

Bambina_fw

Nie wiem jak to wyczytałeś z mojego komentarza, jełopie, ale jestem w 16-letnim związku z piękną laską, więc coś ci nie wyszło! :D

Alex303

Oczywiście, że "jesteś"

Bambina_fw

Wyczuwam tępą "Julkę", co jak nie wie co napisać, to pisze "incel"! :D

Alex303

Nie napisałam "incel", ale fajnie, że sam się przedstawiasz. Po języku widać, że patologia...

Bambina_fw

Ale ja też nie napisałem, że napisałaś "incel"! :D IQ wiedzę na wysokim poziomie masz, skoro jednego zdania ze zrozumieniem nie umiesz przeczytać! :-)

Alex303

<jak nie wie co napisać, to pisze "incel>
Błagam, typie, skończ się ośmieszać...

Bambina_fw

Ty serio jesteś tak tępa, że nie potrafisz przeprowadzić przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania? :D Jeszcze raz powtarzam - nigdzie nie napisałem, że napisałaś "incel". Może coś ci podpowie słowo "wyczuwam" w tej jakże trudnej zagadce. Ale mamy teraz tępą młodzież... zgroza.

Alex303

Wyczuwasz, bo najwidoczniej często to słyszysz, czym tylko potwierdzasz to, co napisałam - laski tobą gardzą. Jesteś prostakiem, więc trudno się dziwić.

Bambina_fw

Jestem od 15 w związku z laską pewnie ze 100x ładniejszą od Ciebie! :D Serio, idź być kretynką gdzie indziej, Julka.

Alex303

hahaha tak, tak, oczywiście, na imię jej Renia. Idź być prostakiem, gdzie indziej.

Bambina_fw

Ty jesteś tak typową "Julką", że Ciebie powinno wsadzić się w formalinę, a później do gabloty w muzeum jako wzorową przedstawicielkę "Julek" i "julkizmu"! :D Dokładnie wiem, co mi odpiszesz mi za każdym razem i nie zawodzisz. Masz kolorowe włosy, tatuaże i kolczyki wszędzie opis he/she na Insta? To by dopełniło całości obrazu! :D

Alex303

Zabawne, bo to ty piszesz w każdym komentarzu te same bzdety o "Julce". Nauczyłeś się jednego określenia i mielisz je na okrągło. Ciasno pod kopułą, wyrazy współczucia.

Bambina_fw

Czyli trafiłem! :-)

ocenił(a) film na 5
Alex303

:-))) dobre

GracjuszAmnezjusz

No i trafiłeś, kolego, kulą w płot. Może więc zajmij się raczej liczną grupą osób oceniających "1/10 bez oglądania", tutaj przewidywania na pewno pójdą Ci lepiej.

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Gugulski

Po co, skoro ma pewność laikowania swoich postów, jeżeli te będą uderzać w tą czy inną kobietę.

grzechu_

Myślę, że akurat nie o kobietę chodzi, ale o jej poglądy, które przeszkadzają założycielowi wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones