PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285542}

Jedwab

Silk
6,3 14 371
ocen
6,3 10 1 14371
4,5 4
oceny krytyków
Jedwab
powrót do forum filmu Jedwab

Zdecydowanie radzę najpierw sięgnąć po książkę! Jest genialna!

ocenił(a) film na 6
DEPPort_to_BURTONland

Szukałam właśnie osoby, która przeczytała książkę, czy jest tam wyjaśnione na jaką chorobę zmarła Helena? W tamtych czasach ludzie umierali na choroby w tych czasach w pełni uleczalne... Nurtuje mnie czy jej mąż nie przywiózł jakiejś choroby wenerycznej od tej japonki, z którą się przespał...

ocenił(a) film na 8
msnobody

Powiem szczerze, że nie pamiętałam, ale sprawdziłam przed chwilą w e-booku i było to zapalenie mózgu ;)

ocenił(a) film na 6
DEPPort_to_BURTONland

dzięki za odpowiedź!=)

msnobody

szkoda, ze nikt tu nie zadbal o wtraceniu malego slowka - "SPOILER" ;\\

ocenił(a) film na 6
alunieek

Przy tworzeniu tematu można zaznaczyć opcję spoiler, przy kontynuowaniu nie, więc nie do mnie pretensje tylko do webmasterów

msnobody

Klikając na temat, gdzie ktoś poleca przeczytać książkę (nie podając przy tym żadnych szczegółów odnośnie fabuły), nie spodziewam się informacji o śmierci głównej bohaterki, więc tak, można mieć pretensje do Ciebie.

ocenił(a) film na 6
PotC_Fan

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, nikt nie zabroni mi zadawać pytań wewnątrz tematów. Jeżeli to jest niezgodne z regulaminem proszę wskazać mi miejsce. Dziękuję za uwagę.

msnobody

Czy ja napisałam, że jest to niezgodne z regulaminem? Uważam po prostu, że jest to nie fair w stosunku do osób, które nie spodziewały się zobaczyć w tego typu temacie informacji o śmierci głównej bohaterki. Jeśli już tak bardzo nie chciało Ci się zakładać nowego wątku, to mogłaś chociaż przed pytaniem napisać "[Spoiler]". Tu chodzi o zwykłe poszanowanie użytkowników.

PotC_Fan

dokladnie

ocenił(a) film na 6
DEPPort_to_BURTONland

ja niestety już po filmie no niby fajny był ale widać że to amerykańska wersja tu japonka (która jest chinką) pięknie parzy cherbate a za chwile kładzie się na kolana tego swojego faceta beznadzieja cała aura poszła się je.bać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones