PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35751}
5,1 324
oceny
5,1 10 1 324
Jedyna prawdziwa miłość
powrót do forum filmu Jedyna prawdziwa miłość

Miłość od pierwszego wejrzenia? To się zdarza? Komuś się przytrafiła?
Ja, podobnie jak bohaterowie filmu, od dziecka marzyłem o wielkiej, romantycznej miłości (jakie to nie męskie), że spojrzę komuś w oczy i już będę wiedział, że to Ta osoba. Oczywiście nic takiego mi się nie przytrafiło - w odróżnieniu od tego, co można było zobaczyć w filmie. Dlatego zastanawiam się, czy to w ogóle realne?

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Na samym początku było napisane "historia oparta na prawdziwych zdarzeniach" czy coś takiego, więc wychodzi na to że to możliwe.

ocenił(a) film na 7
sisi252531

Tak, zgadza się. Jednak dość często można coś takiego zobaczyć we filmach. Zdaje się, że twórcy zapewnienie o "prawdziwych faktach" traktują jako pewnego rodzaju chwyt, mający dodatkowo uatrakcyjnić film.
Oczywiście nie zawsze tak jest. Oby w tym przypadku była to historia z życia wzięta.

Ahmed_1

raz w życiu coś takiego mi się zdarzyło, ale nie mogę powiedzieć, że to była miłość, bo nie udało mi się z chłopakiem bliżej poznać. Spotkaliśmy się w szkole czekając na promotora i odkąd popatrzyliśmy na siebie, poczułam, jakbym go znała, jakby to był ktoś bliski, ktoś "swój". W nim też coś musiało zaskoczyć bo nieco niezdarnie mimochodem umówiliśmy się na "spotkanie". Nie przyszłam, bywają momenty, że żałuję, bo jestem ciekawa, "co by było, gdyby..." :-) No i nigdy więcej nie poczułam czegoś takiego w stosunku do ledwo co poznanej osoby.

ocenił(a) film na 7
Melody86

Szkoda, że się nie spotkaliście...
Ja nauczyłem się, że "okazje" trzeba chwytać ;)
...ponieważ zazwyczaj się nie powtarzają.
Zrozumiałem to w końcu (lepiej późno niż wcale) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones