PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 918
ocen
6,2 10 1 81918
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

4/10

ocenił(a) film na 4

film tylko dla kobiet i to dla takich, co lubują się w takich płytkich i naiwnych tematach; spory zawód, bo reżyser ma na koncie dobry film i kilka fajnych seriali, z tym mu jednak nie wyszło; mnóstwo tu pompatycznych tekstów, takiego swoistego (za przeproszeniem) pierd....nia pseudofilozoficzno-romantycznego, w dodatku główna bohaterka jest dość irytującą postacią; szkoda talentu Roberts, Bardema i Jenkinsa na takie kino
Moja ocena: 4/10

ocenił(a) film na 6
Pauleta

wiesz ,ja tez czasem lubię takie naiwne płytkie filmy , no ale masz rację ,że za dużo pierd....nia pseudofilozoficzno-romantycznego..o Bardemie nie wspominając ;)

Pauleta

Szowinista

ocenił(a) film na 4
AsunaSun

W żadnym wypadku, taki po prostu target tego filmu i nie da się tego zaprzeczyć, tak samo jak Szybcy i Wściekli są robieni pod młodych najaranych facetów, kilka samochodów, lasek i mają rozrywkę, tak tutaj łzawa, pompatyczna historyjka i kobiety mają uciechę. Pewnie znajdą się wyjątki, że facetowi spodoba się ten film, nie zaprzeczam, ale z góry wiadomo kto będzie głównym odbiorcą.

Pauleta

Wątpię bym oglądała jakiś film dla kobiet, może z 2, a film Szybcy i Wściekli mi się podobał, oglądałam 2 części z Chińcami jakimiś i pierwszą. Nie dziel filmów dla kobiet i dla mężczyzn, bo to się nie sprawdza. To zależy od gustu. Ty mi mówisz jakie filmy są dla mężczyzn :D a sam oglądałeś Igrzyska Śmierci, które są takie beznadziejne i dla nastolatek wow.

ocenił(a) film na 4
AsunaSun

Ja nie piszę co ma Ci się podobać a co nie, mówię tylko co jest targetem. Wiadomo np. że Seks w wielkim mieście jest robiony z myślą dla kobiet, a nie dla facetów, co nie? Chyba nie zaprzeczysz? Mogą się oczywiście im podobać, ale targetem głównym są kobiety. Tak samo Zmierzch czy wspomniane przez Ciebie Igrzyska są dla nastolatek, ale nie mówię, ze TYLKO dla nich, bo innym też się może spodobać. Tak samo animacje przeznaczone są dla dzieci, kino ambitne z kolei dla nich nie jest. Ot, co. "Jedz, módl się, kochaj" jest filmem dla kobiet, ale oczywiście facetom też się może spodobać - o to mi chodziło.

Pauleta

Dawno nie widziałam tak słabego filmu... Nie sposób nie zwrócić uwagi na wspomniane przez Ciebie pompatyczne teksty, bo w filmie aż się od nich roi. Osobliwa litania pseudointelektualnych rozważań, idiotycznych metafor, mądrości i prawd życiowych wydaje się nie mieć końca - to może strawić tylko wytrwały czytelnik poradników albo widz "Rozmów w toku"... Kiedy już (na siłę) pojawiały się elementy komizmu to w swoim wyszukaniu mogły się równać tylko sławnym kawałom Karola Strasburgera. Odechciewa się jeść, modlić i kochać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones