PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 935
ocen
6,2 10 1 81935
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

i chyba tylko ze względu na Richarda Jenkinsa. Problem z tym filmem mam taki że połączenie lekkiego humoru i życiowych nieco filozoficznych rozważań na ekranie wypada blado. Książki nie czytałem, ale zakładam że lepiej znacznie się to czyta niż ogląda.

ocenił(a) film na 5
rafal_18

Ja również dałam 5/10, jednak tylko ze względu na "część włoską", bo lekka, fajna i klimatyczna. Druga była już świętsza niż sam papież (także musiałam zrobić sobie kilka "postojów" po drodze), a trzecia niestety zbyt przesłodzona i przewidywalna. Tak więc, w moim odczuciu, film jest bardzo "nierówny" - trochę tak, jakby kręciło go kilku reżyserów.

ocenił(a) film na 6
magmos

Dokładnie. Popieram wypowiedź w 100% z tym, że wystawiłem ocenę ciut wyższą ze względu na kilka ciekawych dialogów i przemyśleń w filmie, muzyczne ozdobniki, włoski klimat i Javiera. Momentami było ciężko (święty wątek indyjski oraz sama Julia), ale końcowe wrażenia raczej na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones