PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 935
ocen
6,2 10 1 81935
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Miał wszystko, muzykę,przygodę, mądre teksty, poruszał problem który dotyczy prawie każdego; strach, szukanie szczęścia, nie godzenie się na zwyczajność, chęć doświadczenia życia, poszukiwanie siebie.Przy tym ma niesamowity klimat, o co ciężko w świecie kina. Zrobić film czarujący , przykuwający uwagę, sprawiający że pragnęło by się być w tych miejscach < bali, włochy, indie...? to jest coś godnego uwagi.

zosia1403

Popieram. Mnie też film sie podobał. Co prawda nie zachwycił mnie totalnie ale ogólnie oglądało sie bardzo przyjemnie.
Krajobrazy nieziemskie, muzyka bardzo przyjemna... Julia róznież bardzo zmysłowa.
Film o poszukiwaniu własnego Ja, własnego miejsca na ziemi.
Co prawda główna postać irytowała mnie miejscami ( bo drażni myśl, że ktoś ma wszystko: dom, kochającego męża i super prace a wymyśla, że mu źle :/ kiedy ludzi spotykają okropne tragedie, choroby i ogromne problemy) Ale z drugiej strony: chyba każdy ma czasami wszystkiego dość, chciałby rzucić wszystko i zniknąć na jakiś czas, uciec od problemów i poczekać co się wydarzy ... Nie każdy tylko ma kase i odwagę a główna bohaterka miała i to i to. Godne pozazdroszczenia.
Film ukazuje, że istnieje również "inne" wyjście w walce o swoje szczęście- podróż- dosłownie i w przenośni. Można i tak :

ocenił(a) film na 8
zosia1403

Dokładnie, zgadzam się w 100%, 2h20min bardzo przyjemnie spędzone, ogląda się z ciekawością:) aż przychodzi ochota na tego typu refleksje...Julia świetnie zagrała, muzyka również idealna, krajobraz...aż ma się ochotę wyruszyć w taką podróż życia:)

ocenił(a) film na 9
zosia1403

Jest to film z którym miałam do czynienia również w postaci książki i mogę chyba pierwszy raz stwierdzić, że jest lepszy od książki. Zrobiony naprawdę znakomicie, wspaniałe dialogi, przemyślenia głównej bohaterki, cudowne krajobrazy.
Oglądając ten film zakochałam się we Włoszech, w ich kulturze, języku, jedzeniu i zapragnęłam nauczyć się włoskiego i pojechać kiedyś do Włoch. Bali mnie oczarowało, znakomity jest Ketut, nie do końca podoba mi się gra i wygląd aktora grającego Felipe.

użytkownik usunięty
zosia1403

Nie wiedziałam jak to napisać, a Ty Zosiu znakomicie to oddałaś. Mam dokładnie takie same odczucia. Film niezwykle klimatyczny, nastrojowy, o poszukiwaniu sensu istnienia, o poszukiwaniu siebie, o poszukiwaniu miłości i życiowego spełnienia...
Chciałabym mieć tyle odwagi co postać Julii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones