PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 935
ocen
6,2 10 1 81935
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

Książka

ocenił(a) film na 8

Czy warto ją przeczytać ?

ocenił(a) film na 6
Olus0104

ta książka odmieniła moje życie - szczerze.
jest lepsza niż film. jest pisana w formie pamiętnika, bo to tak naprawdę jest pamiętnik autorki. Może to właśnie prawdziwość tej książki, to że były to prawdziwe wydarzenia zrobiły na mnie takie wrażenie.
polecam całym sercem.
...chociaż chyba najlepiej się ja czyta w dołku - jak wszystko Ci się wali :)

ocenił(a) film na 8
j0tka

ok,dzięki może się skuszę ;)

ocenił(a) film na 6
j0tka

Ja również przeczytała.. trochę się ciągnie i cięzko czyta w związku formą opowiadania (prawie brak dialogów) ale jak przez to sie przebrnie to wart, bardzo fajna krzepiąca histria.

basija_basija

To prawda książka daje do myślenia nie oglądałam filmu ale książka jest super.

Olus0104

Z całego serce, warto przeczytać ! :)

Olus0104

hmmm ja mam odmienne zdanie. Książka nudna jak flaki z olejem. Jestem rozczarowana. Przez 1/3 książki bohaterka leży na podłodze w łazience i zastanawia się, czy ma się rozwieść z mężem czy nie, po czym stwierdza, ze najlepsze co może zrobić to pójść spać :/ teraz jest już w Italii i rozmawia sobie z Włochem - "porywająca" historia. Nie wiem czy az tyle czasu do stracenia, żeby skończyć czytać tę książkę. NIE POLECAM no ale co kto lubi. Najlepiej sobie wypożycz bo ja kupiłam i były to pieniądze wyrzucone w błoto.

ocenił(a) film na 5
Olus0104

To jest bardzo piękna książka, prawdziwa i wzruszająca. Płynie z głębi serca i to się czuje na każdej kartce. Jest trochę nierówna, no, ale składa się 4 części, które symbolizują 4 różne etapy podróży bohaterki - w głąb siebie i w świat.
Ja gorąco polecam. To lektura z cyklu "może zmienić Twoje życie". Film w porównaniu z książka jest banalny i płytki. Wcale się nie dziwię, że sporo osób negatywnie się na jego temat wypowiedziało, mnie także bardzo rozczarował.

ocenił(a) film na 6
Olus0104

Moim zdaniem książka jest milion razy lepsza, niż film. Tak bardzo na niego czekałam i się zawiodłam. Książkę czyta się bardzo szybko i mnie przynajmniej wprawiała zawsze w dobry nastrój.Zmusza do refleksji ;)

ocenił(a) film na 3
Olus0104

Według mnie książka tak samo kiepska jak film. Nudna i irytująca. Podzielona na trzy części, które można by podsumować jako szerszy opis stanów emocjonalnych bohaterki:
1 - Ależ jestem nieszczęśliwa!
2 - Ależ jestem uduchowiona!
3 - Ależ jestem szczęśliwa (i zakochana)!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones