PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 938
ocen
6,2 10 1 81938
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

Poniżej oczekiwań

ocenił(a) film na 6

Film z rodzaju "można zobaczyć" i naprawdę nie było w nim niczego co by mnie zaskoczyło. Nie będę się zachwycał tak jak niektórzy tutaj bo naprawdę nie ma czym. Spodziewałem się czegoś bardziej przemyślanego w sensie konstrukcji filmu, sam początek to dla mnie jakaś pomyłka - myślałem że najpierw wyświetlają jego reklamę bo nie było niczego co by ładnie nas wprowadzało w tą historię. Zanim bohaterka wyruszyła w podróż wszystkie zdarzenia były przedstawione szybko, jedno po drugim - nazwałbym tą część filmu "bez polotu". Ot taka motywacja żeby się wyrwać z dotychczasowego rozczarowującego życia. Ta część filmu mi sie nie podobała.
Druga część to podróże i przemiana - tutaj już było trochę lepiej. Ładnie ukazane były miejsca które odwiedzała (poza Włochami które wyglądały jak slumsy co może pokrywać się częściowo z rzeczywistością. Indie natomiast wyglądały jak Indie - normalnie), nie były przekolorowane przez co mogłem uwierzyć że są autentyczne.
Podobał mi się humor w tym filmie chociaż miałem wrażenie, że duża część oglądających w kinie go nie załapała ;) Cała historia w nim opowiedziana jest na pewno wartościowa i można dojść do wielu pozytywnych wniosków - uważam jednak, że można było ten film zrobić DUŻO lepiej..

ocenił(a) film na 1
ireku2

Tak crapowatego filmu dawno nie oglądałem. Absolutny brak scenariusza, jeśli książka jest podobna to chyba parę milionów ludzi ogarnęła postępująca tępota która spowodowała że ją kupili. Irytująca bohaterka która nie wie czego chce, oczywiście ma kupę kasy i jedzie w wyprawę dookoła świata. Taaaaaa jasne a mnie tramwaj tu jedzie....... Dodatkowo te mądrości życiowe wygłaszane z takim nadęciem i patatyczności. No sorry ale to jest jakaś psychologia dla gospodyń domowych (może dla nich adresowany był ten crap) Zażenowany jestem poziomem filmu i udziałem w nim tak dobrych aktorów jak Javier Bardam i Richard Jenkins. 1/10

ocenił(a) film na 6
tenar

nic dodać nic ujać z postu powyżej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones