PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 935
ocen
6,2 10 1 81935
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

To niesamowite!

ocenił(a) film na 5

Przed chwilką wróciłem z kina i sam nie wiem jak mam to opisać. Po prostu "Jedz, módl, kochaj się" ten film zawiera te wszystkie rzeczy. To jest jak poszukiwanie albo podróż przez życie, które jest zbyt brutalne żeby je przeżyć i zbyt piękne aby je znieść. Te uczucia owładnęły mną po tym filmie i chcę je czuć. Chcę czuć życie. Coś się we mnie przełamało nie chce mówić co ale wiem że to dzięki tej historii. Julia jak zwykle mnie oczarowała, ale nie umywa się do życia, widoków i miłości która jest w tym filmie pokazana. Nie chce pisać recenzji i możecie mnie krytykować ale mimo iż film posiada pewien hollywoodki ( nie bardzo wiem jak to słowo napisać ) schemat to mimo wszystko przemówił do mnie i bardzo mi się podobał. Powiem nawet, że jestem oczarowany.

ocenił(a) film na 1
FORRESTGUMP

"Miłość" w tym filmie to jedna wielka bzdura. Bohaterka zachowuje się jak zakompleksiona nastolatka. Non stop gada o tym, że chce być taka jak kiedyś, ale przepraszam bardzo, skąd mamy wiedzieć jaka była? Jak zwykle to bywa, nasza Liz sama nie wie kim jest (nie wiadomo dlaczego), cierpi i toczy wewnętrzną walkę (z czym?), rozwodzi się z mężem, bo nagle coś przestało jej pasować. Ma romans z młodym aktorem, ale po pewnym czasie znowu jej coś nie pasuje z Felipe również najpierw pograła i dopiero dziadziuś powiedział jej co ma robić (w końcu jest 30letnią kobietą, skąd ma wiedzieć czy kogoś kocha, czy nie?). Film po 10 minutach jest już nudny. Roberts zagrała przeciętnie. Jedynym plusem tego filmu był dziaduś który na początku przepowiedział jej przyszłość, a później "nauczał" ją.
I to tylko dzięki niemu oceniam ten film na 2/10, z litości, ale niech będzie.

ocenił(a) film na 5
szelagg

Ok mogę się zgodzić z niektórymi fragmentami Twojej wypowiedzi, ale ja na film patrzę trochę inaczej niż Ty bo gdybym jak Ty to wszystko postrzegał to większość filmów wydałaby mi się szmirą i nudą ( oczywiście Cię nie osądzam mamy po prostu odmienne zdanie co do filmu ), a ja kocham kino i mimo iż film nie posiada wielu wartości to jednak te najprostsze uczucia i tak jak wcześniej napisałem życie, miłość przedstawione w filmie działają na mnie, ( poza tym filmu nie powinniśmy brać dosłownie ) bo człowiek jest nieobliczalny w swojej naturze i nie wiadomo jak zareaguje na pewne sprawy i nawet taki film potrafi coś w człowieku poruszyć. U mnie tak jest, Tobie film się nie podobał i szkoda :( Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
FORRESTGUMP

Może właśnie przez to, że ten film był banalnie prosty i zarazem dość złożony sprawiły, że ciężko mi było go oglądać. Największym minusem dla mnie była gł. bohaterka. Irytowało mnie wręcz to, że sama nie wie czego chce (nie lubię zbytnio tej cechy u ludzi). Nawet moja narzeczona, która mnie tak namawiała na ten film była zaskoczona jego niskim poziomem, a wiem, że ona takie filmy lubi.
Dobrze jednak, że są osoby, którym się podobał ten film ;)
Pozdrawiam ;)

FORRESTGUMP

Film jest dobry, bo poprostu tak pięknej historii nie dało się zepsuć. Nawet gdyby zagrali kiepscy aktorzy, chociażby piękne krajobrazy cisną za serce. Na dodatek każdy z nas kiedyś marzył bądź marzy o takiej podróży, ta historia jest jak kolorowa bajka dla dorosłych. Dlatego ciężko ocenić film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones