PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 938
ocen
6,2 10 1 81938
4,9 8
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

czekam na film z niecierpliwością, Powstał na podstawie ksiązki i widziałam wywiad z autorka. Bardzo fajna babka, ciekawy sposób na życie, ważne tematy porusza,dlatego z chęcia zobaczę. Wiem,że głowną rolę ma zagrać Julia Roberts. A tego nie ma jeszcze tu w informacjach

ocenił(a) film na 8
paulinka3600

Jak widać - dopisali już niektórych aktorów. Ja się bardzo cieszę, że powstanie film na podstawie tej książki. Jest godna uwagi. ( ;
Mam nadzieję, że dobry wyjdzie im film.

paulinka3600

Witam czy mogę prosić o tytuł tej książki i autora:) dziękuje z góry

użytkownik usunięty
BaBa_DaGa

"Jedz, módl się, kochaj" Elizabeth Gilbert ;)

Słyszałam, że w filmie ma grać również James Franco i nie ukrywam, że raduje mnie świadomość oglądania jego ślicznej buźki.

paulinka3600

książka ogólnie jest trochę przygnębiająca, myślę , ze nie można powiedzieć że porusza jakieś ważne, ciekawe tematy itp. ponieważ autorka opisuje swoje życie a raczej swoją "walkę o przetrwanie" po rozwodzie , który był zresztą jej decyzją. myślę ,że wiele osób spodziewa się komedii a książka w rzeczywistości podchodzi raczej pod dramat. nie jest to żadna kolorowa historyjka.

eda

Ale zbieg okoliczności. Niedawno sobie przypomniałam o tej książce i dzis sobie ją kupiłam i zaczęłam czytać. A tu wiadomość na FW na ten temat. Zaczynam czytac i jak narazie jest ok. no a potem oczywiscie koniecznie chce zobaczyc flm;)

użytkownik usunięty
eda

Czy ja wiem, czy przygnębiająca... Jak najbardziej jest to dramat, ale ja jej historię odebrałam jako radość powracania do życia, odnajdywania światełka w tunelu, podnoszenia się i otrzepywania kurzu z zadartych kolan.
Mam szczerą nadzieję, że nie zrobią z tego typowego amerykańskiego badziewia.

Jestem załamana- już myślałam, że wpadła mi w ręce niezła księżka (co prawda bestseler, ale mniejsza z tym), niosąca jakieś przesłania, taka co to pokazuje, że można "inaczej"- a tu klops! Prawdziwy klosps! Zostanie przemielony przez hollywoodzką maszynkę do mięsa i wyjdzie... tani hamburger. Ja naprawdę lubię J.Roberts i J. Berdema też, ale w tych rolach.... wybaczcie! Czy to już nie ma innych aktorów? A ta różnica wieku- powalająca. Mam też przeczucie, że film skoncentruje się na pierwszej i trzeciej części książki. Będę czytać Wasze komentarze na temat filmu, bo nie odważę się iść na to do kina.

paulinka3600

racja w cała nie jest przygnębiająca ale tak gdzieś do połowy ;-) moim zdaniem gdy wyrusza w podróż to radość i smutek towarzyszą jej na przemian. oczywiście w tej historii można odnaleźć nadzieję i chęć do zmiany swojego życia - jest motywująca.

użytkownik usunięty
eda

Sądzę, że każdy odbiera to indywidualnie. Smutek jej towarzyszy, racja, ale mnie nie przygnębiała, wręcz nakłaniała do dalszego życia, do uśmiechu, więc będę stać przy swoim. W każdym razie - książka jest świetna, nie ma co się spierać :-)

ocenił(a) film na 8

Też bardzo mi sie podobała książka.Troche ciężko było mi przebrnąć przez tą medytację w Indiach,ale reszta była super!
Część z Italii robiła mi smaka na jedzenie :)
Część na Bali ciekawie,śmiesznie pisana rozmowa z szamanem i uzdrowicielką tym nieskładnym językiem angielskim :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones