PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163335}

Jej pierwszy raz

Mini's First Time
6,0 6 507
ocen
6,0 10 1 6507
Jej pierwszy raz
powrót do forum filmu Jej pierwszy raz

Co z wami?!

ocenił(a) film na 9

Film jest odjazdowy!! Mi sie bardzo podobal...Glowna bohaterka niezla laska,pomysl na film dobry,Baldwin sie spisal..:) Warto obejrzec :)

rudaxxxmarta

Zgadzam sie , dodam tylko że oprócz tego że Nikki red jest "niezla laską' to wg mnie znakomita aktorką,bo zagrała bajecznie 9moim zdaniem najlepiej ze wszystkich)....polecam wszystkim ten film

ocenił(a) film na 9
rudaxxxmarta

Zgadzam się. Film b. dobry, a Nikki zagrała naprawdę świetnie. Kiedyś widziałam "Trzynastkę" i już tam mi się ona podobała. Ostatnio obejrzałam jeszcze raz ten film i od tego czasu oglądam wszystkie po kolei filmy z Nikki. Trzeba przyznać, że świetnie się spisuje w roli pięknej dziewczyny, która potrafi okręcić sobie każdego wokół małego palca i z zimną krwią wykorzystać dla własnego dobra...

ocenił(a) film na 2
rudaxxxmarta

niezła laska?
czy my oglądaliśmy ten sam film? bo ja się czasami zastanawiałam, kto ma większą dupę, ona czy alec, a do tej kwadratowej twarzy i pieprzyka świetnie pasowałby wąsik.
cóż, taka moja opinia, może mamy inne pojęcie estetyki.

ocenił(a) film na 7
p_pika

Pierdzielisz fajna dupa z niej

ocenił(a) film na 9
rudaxxxmarta

super film! Nikki jest swietna! lubie filmy z jej udzialem:) p_pika jestes zazdrosna bo pewnie nie jestes tak piekna jak ona... a czas wieszakow chyba minal:D Nikki tak trzymaj!

katarina4_2

Fajny filmik .można obejrzeć z nudów daje 6/10

ocenił(a) film na 9
katarina4_2

Oglądałem czas serferów, a o wieszakach nie słyszałem :D

ocenił(a) film na 7
rudaxxxmarta

masz racje filmik jest dobry a dodatkowo z nikki reed to naprawde warto obejrzeć

ocenił(a) film na 9
mikruzzo

Zgadzam się, niezła intryga. Nie spodziewałem się tego po filmie z A.B.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones