PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6568}
5,7 348
ocen
5,7 10 1 348
Jej powrót
powrót do forum filmu Jej powrót

Conrad czasow PRLu.

ocenił(a) film na 3

Stylowa ekranizacja prozy Josepha Conrada, ktorego uwazam za jednego z najnudniejszych pisarzy.
Film niestety takze slaby. Witold Orzechowski obsadzil w nim swoj owczesna zone - Beate Tyszkiewicz. Jej partnerem byl znacznie mlodszy Jerzy Zelnik.

Chemii miedzy nimi - zadnej. Zelnik sztywny, co w sumie odpowiada jego roli, Tyszkiewicz fizycznie jakas mocno otyla i zwyczajnie nazbyt wiekowa do roli. Historia mocno traci myszka, jedyne co moze sie podobac to eleganckie wnetrza. Dla mnie za malo.

ocenił(a) film na 6
torgm

Faktycznie też zwróciłam na to uwagę, że Tyszkiewicz taka tutaj ciężka, może nie otyla, a napewno nie stara jak piszesz. Dodałabym do tych eleganckich wnętrz piękne i eleganckie stroje

Ewiatko

Po co zabierasz się za oglądanie filmów które cię przerastają intelektualnie? Nie rozumiem to tak jakby 3 -latek chciał uprawiać sex z kobietą.....

ocenił(a) film na 6
tisoc

Przede wszystkim, to jak zwracasz się do kogoś, to Cię pisze się z wielkiej litery intelektualisto, a po druga rzecz, to o co Ci chodzi, skąd?

Ewiatko

Język polski to trudna języka. Zróbmy tak. Naucz się może pisać i mówić po polsku, a potem pisz i mów, bo w przeciwnym razie wychodzi ci straszny bełkot.

ocenił(a) film na 6
tisoc

"Ci" również pisze się z wielkie litery zwracając się do kogoś w formie pisemnej. Widząc już drugi tego typu błąd u Ciebie, mam podstawy sądzić, że to Ty masz braki w formach języka polskiego. A, to, że pomyłkowo coś mi się wkradło w poprzednim zdaniu, to zdarza się, a zwłaszcza, że nie ma możliwości edytowania tekstu na filmweb. Zapewniam Cię i nie musisz mi zwracać uwagi w kwestii pisania i mówienia, znam zasady pisowni i często mogę być w tym względzie autorytetem. Zróbmy tak: odczep się, bo przyssałeś się do mnie nie wiem w jakim celu i za jakiego powodu i do tego zupełnie bezpodstawnie. Nie przedstawiasz żadnych argumentów tylko rzucasz delikatnie mówiąc inwektywy w moją stronę !!! Nie masz się na kim wyżywać, nie masz bliższej rodziny !?!?

Ewiatko

1 pokaż mi choć jedną inwektywę
2.cały czas zwracasz mi uwagę
3. uważasz, że rodzina służy do wyżywania się na niej - MASAKRA
4. Bieda nędza smutek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones