PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 211
ocen
3,7 10 1 4211
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Przed obejrzeniem miałam sporo obaw. Wydawało mi się, że to raczej nie to i film do mnie nie trafi. Jednak oglądając zrozumiałam, że przekaz trafi do tych, do których ma trafiać, bo zarówno forma przekazu, jak i samo wykonanie świetnie pokazują na jakim widzu zależy twórcom. Bardzo szanuję za tego typu akcje.

bettiM

Film spodobał się córce i myślę, że to najważniejsze :) Dla mnie ró∑neiż był przyjemny i zaplusował tym, że niesie ze sobą mądry przekaz. Troszkę przypomina mi produkcje Disneyową - coś nowego ;)

nawrat6

wizualnie bardzo disney chanel, dla nas moze i masakra dla oczu, no ale to ni my jetseśmy targetem. Nastolatki lubią taki klimat - Lipka to prawie polska Selena Gomez, a istotne jest , ze film zaprzecza potrzebie zdobywania lajków na insta i mówi "Bądź sobą". Do tego pokazuje, ze naet taka znana youtuberka ma słabe strony - jak nawet główna bohaterka, która pieknie śpiewa - ale tylko do komputera, bo nie umie wystepować pred publicznością. Dzięki wsparciu przyjaciół ostatecznie oczywiście pokonuje ten problem ;)

ocenił(a) film na 10
dk2012

i tu się absolutnie zgadzam i w imieniu widzek, z którymi byłam w kinie w wieku 10 lat daję propsy!

bettiM

Ja oglądając ten film poczułam się właśnie jak taka nastolatka. Sama lubiłam kiedyś śpiewać na scenie, więc miłe wspomnienia powróciły. Film bardzo kolorowy z fajnym przekazem mówiącym, że nie trzeba należeć do jakiejś grupy społecznej, by być fajnym i wartościowym.

Magden0007

potwierdzam nie dla mniea le dla młodszej siostry lat 11 super

bettiM

a ja szanuje Ciebie za ten komentarz hehe. Film super, przekaz faktycznie dobry i trafia do kogo ma trafić. Nawet drugi raz bym poszła na niego do kina xD

ocenił(a) film na 10
Gaga1991

Mi sie film podobal, chociaz faktycznie kierowany jest do młodziezy. Niesie ze soba pozytywne wartosci, a to w dzisiejszym swiecie nastolatkow jest bardzo potrzebne:)

bettiM

Pełna zgoda. Jako film z dzieciaków jak najbardziej ok

g_gadek80

Film idealny dla młodzieży, która jest zapatrzona w telefony, siedzi ciągle w internecie i myśli, że życie "gwiazdek" internetu jest takie kolorowe. :) Fajne jest to, że film utrzymany jest w radosnym klimacie i kolorach.

bettiM

Dzieci zadowolone, a jak dzieci zadowolone to znaczy, że film czadowy ;) W końcu coś nowego.

bokopiuk

no i właśnie o to chodzi, film skierowany jest do dzieciaków/młodzieży. To im ma się podobać i ich przyciągać. Ja jestem starsza a w sumie też z kina wyszłam w dobrym humorze (a nie znudzona).

bettiM

Szczerze? Poszłam na ten film jak za karę, dzieci bardzo chciały obejrzeć. Ale miło mnie zaskoczył :) do pośmiania a przekaz całkiem zacny. Nie oceniaj po okładce - tu się sprawdziło.

Sylwia_Guzik_filmweb

hoho miło, że ktoś zmienił zdanie! Na pewno dzieciaki były zadowolone a in Pani zaskoczona. Nie taki misfit straszny jak go malujo!

bettiM

No dokładnie dla mnie nie, ale dzieciakom się ma podobać i na tym polu robi robote :)

Bozena569

no bo to film góra dla nastolatków. Chociaż tak czy inaczej przyjemnie się go oglądało. Przesłanie ma bardzo budujące

bettiM

Ja tam jestem pod wrażeniem tej produkcji :D Myślałam, że jestem na zagranicznym filmie. Oczywiście jest to kino bardziej komercyjne, dla młodzieży, dlatego też trzeba je w takiej kategorii oceniać. Nie da się ukryć, że jest to coś nowego - dla mnie super

alinka_minka

właśnie, to jest kino dla młodzieży...więc też trzeba patrzeć na nie inną miarą. Mi się też super podobał..głosy mają takie ładne <3

alinka_minka

Lekka, momentami zabawna produkcja, przemyca nam w sposób delikatny smutną historię hejtu oraz wykluczenia w towarzystwie

bettiM

Film o poszukiwaniu akceptacji, miłości… myślę, że to dobry film dla nastkow ;)

bettiM

film niewiarygodnie pobudzają wyobraźnie i poszerzają granicę tego, co umysł potrafi zrobić. Cudowne piosenki :) uwielbiam takie filmy o pasji

bettiM

to super film dla młodzieży, obok którego nie można przejść obojętnie. Produkcja chwyta za serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones