PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 207
ocen
3,7 10 1 4207
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

52-letni reżyser polskich seriali robi film dla nastolatków, który wygląda jak mix produkcji Disney Channel z polskimi paradokumentami. Nie przez przypadek bo producentem całości jest Okił Khamidow, twórca "Kiepskich", "Trudnych spraw" itp. a w obsadzie zobaczymy polskich youtuberów i Karolaka. Dodajmy do tego, że to remake holenderskiego "hitu".
CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK?! Ktoś chyba pozazdrościł YouTube Rewind.

Nevonik

I Karolak też występuje w tym arcydziele? No tak, w sumie można było się domyślić.

mippek

Nie występuje kolega wyżej plecie trzy po trzy by tylko coś napisać

ColeTurner_2

To ciekawe, czemu jest podany w obsadzie.

al_jarid

Patrzyłem po zwiastunie w tv nie na obsadę

ColeTurner_2

Karolak występuje, jego nazwisko jest podane w materiałach promocyjnych.

ColeTurner_2

Źle patrzyłeś. Jest i w trailerze.

ColeTurner_2

"kolega wyżej plecie trzy po trzy by tylko coś napisać" ;)

ocenił(a) film na 1
Nevonik

Ja już jutro wystawiam 1/10 bo będzie można ocenić.

StalowyGigant

Serio xD ? Osobiście sądzę, że to będzie paździerz i nie zamierzam tego oglądać, ale ocenianie czegokolwiek bez zapoznania się z tym jest wręcz żenujące

Nevonik

Obejrzyj film "Gniew" tego reżysera, bo masz małe pojęcie o jego warsztacie i traktujesz go z góry, z pogardą

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

No bardzo. Średnia 4,71 wśród znajomych powala. Ale już nawet zakładając, że to jakimś cudem udany film to powstał 20 lat temu, więc nic to nie zmienia. Ponadto reżyser nakręcił 2 pełne metraże i 1 film-rozwinięcie serialu, a reszta dorobku to seriale, więc powtarzam: to nic nie zmienia. I to by było na tyle, jeśli chodzi o "małe pojęcie". No ale czego ja oczekuję po komentarzach na FW :)

ocenił(a) film na 1
Nevonik

Tutaj nie ma kto cię zgnoic bo się nie udzielam

ocenił(a) film na 1
StalowyGigant

xD Ja też się nie udzielam. To jedyny post jaki popełniłem :D

ocenił(a) film na 1
Nevonik

Tyle teraz wielkich projektów wielkich reżyserów jak choćby Bliźniak Anga Lee a ty wybrałeś podróbkę Disneya z polskimi youtuberami. Wstyd.

ocenił(a) film na 1
StalowyGigant

Na "Bliźniaka" też przyjdzie czas xD

Nevonik

Typowa ignorancja, nie widziałem ale znajomi widzieli. Nie no, człowieku argumenty z piaskownicy

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Po ilu obejrzanych minutach można oceniać film? Jeżeli po 10 min wyjdę z kina to nie mam prawa ocenić na 1 i dlaczego mam wywalać kasę na gnioty aby móc je oceniać?

RickDeckard

Tak powstają fałszywe oceny właśnie i w ten sposob możesz potraktować dowolny film

Nevonik

nie wiemy, kto jest scenarzystą...
czyżby scenariusz prostym tłumaczeniem
z holenderskiego oryginału, czy z niemieckiej (?) kopii?...

Nevonik

moze ma tak "wiekopomna" role jak ten z mlodych wilkow w wyjezdzie integracyjnym (wg Maciara wielki artysta - az nie pamietam nazwiska, pewnie to wina blasku tej "gwiazdy") - ale do sedna - stoi w tle.... :D

ocenił(a) film na 1
Nevonik

Własnie czulem, że dialogi rodem z disney chanel :( wokal tak kiepski, że sam bym lepiej zaśpiewał :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones