PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 207
ocen
3,7 10 1 4207
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Nie dla widzów powyżej 15 roku ż. ;)

To produkcja w stylu disney channel dla dzieci czy młodej młodzieży i im sie podoba. Moje dziewczynki zauroczone Sylwią Lipką. Dla mnie oczywisćie bardzo sztuczna ta polska rzeczywistość - absolutnie nierealna,a le im sie podoba t a k a plastic fantastic stylizacja, a przekaz filmu jest bardzo pozytywny o byciu sobą, niedoskonałym, o pokonywanu słabości, swoich lęków, o byciu szczerym, o spełnianiu marzeń, inności, wkraczaniu w nowe srodowisko. bardzo fajne tematy ważne dla dzieciaków.

Grazyna_Howard

Słuszne spostrzeżenia, moja córka chciałaby mieć taką ładną szkołę i woli w filmach taki nieco lepszy świat niż szare realia ;)

Grazyna_Howard

Ja tam mam wiecej niz 15 lat i jak najbardziej film mi sie podobal. Bohaterzy sa bardzo barwni i wyrazisci. Jest nawet uroczy watek milosny :) Nie powiedzialabym, ze to sztuczny swiat. Jest ukazany tak by jego przekaz latwo trafil do mlodych ludzi.

Magden0007

Może aktorstwo nie jest na najwyższym poziomie, ale to nie przeszkadza. W końcu tam grają normalni nastolatkowie! No i rzeczywiście film chce coś ważnego dzieciakom powiedzieć.

ocenił(a) film na 8
Magden0007

Nie uważam, aby był ti świat wykreowany sztucznie, nie mniej niż amerykańskie produkcje o nastolatkach

Betty_Lou

bardziej bo u nich wiekszosz szkol jest taka na bogato a u nas moze z 1%

celebes

...ale tez pokazywanie filmu dla dzieciakow w brudnych realiach kreowanych przez polski wymiar educkacji to nadaje sie na dramat, a nie komedie dla nastków ;)

Magden0007

ktoś wie kiedy Felivers rusza w trasę? Zakochałam się....Film mega pozytywny, wszyscy ładnie śpiewają...nawet ta ruda wredota!

Grazyna_Howard

To prawda, że film jest trochę plastic fantastic, ale w dobrym stylu. Od razu wiadomo, że taki ma właśnie być i trafić do kogo trzeba ;)

MonKrupa

pamietacie HSM? tez był cukierkowy, przeuroczy, przeslodki, ale wykreowal, swtorzyl cala rzesze swietncyh mlodych aktorow, a i film mowil o milosci, pasji i przyjazni

Grazyna_Howard

Ja to bym chciała żeby takie filmy kolorowe robili jak byłam młoda ;)

aldonka876543

Popieram. Dla nastolatek to idealny film :)

mikekey_

No właśnie, fajny film dla nastolatków... Kolorowy, rozspiewany... Mi się kojarzy z High School Musical

mikekey_

Moje nastolatki były zachwycone. Pownni robić więcej takich filmów. Super motywuje do bycia sobą i robienia coś kreatywnego w życiu.

ocenił(a) film na 8
Anetakometa

I przecież o to chodziło w tym filmie i nie rozumiem fali krytyki. Miło mnie ten film zaskoczyl, trafia do odpowiedniej grupy widza i nie tylko, ukazuje pewne grupy, które zawsze były i będą wśród młodzieży. Niesie za soba dobra energię pokazuje dobre przesłanie... Nie rozumiem domorosłych krytyków to nie Almodovar. Taki ten film miał być i myślę, że dla dużej grupy młodych może stanowic pole do refleksji i trafić do nich.

ocenił(a) film na 1
kinia_27

Istnieje kino young adult, które trzyma fason. Obejrzałam ten film z córką i nie widzę ani jednego aspektu, za który mogłabym dać chociaż 2 gwiazdki. O ironio, moja 13 letnia córka powiedziała, że nie widziała nigdy gorszej produkcji i cytuję "niezły cringe". Tu już nawet nie chodzi o słabą grę aktorską, którą można wybaczyć. Tu kuleje wszystko, kiepski scenariusz, jego wtórność i schematyczność, nużące dialogi. To była komedia, a nie usmiechnęłam się ani razu. Mnie seans po prostu wymęczył. I wiadomo, w kinie dla młodzieży często mamy do czynienia ze sztampą, przekoloryzowaniem, ale jednak film potrafi przyciągnąć dobrym soundtrakiem, ciekawym pomysłem, czymkolwiek. Kilka dni temu oglądałyśmy Chemical hearts, Mapę maleńkich wspaniałości i tym bardziej koślawo wybrzmiała nasza rodzima produkcja. Chociaż wymienione dwa filmy to bardziej dramaty obyczajowe. Czy ten film czegoś uczy? Na pewno, żeby przełamywać słabości - jak już ktoś wcześniej napisał. Jednak są setki takich filmów, gdzie przekaz jest zaserwowany w o wiele lepszej formie. Nasze dzieci powinnyśmy motywować do sięgania po ambitniejsze treści kultury, niekoniecznie po taką papkę.

aldonka876543

taaak, ja w kinie poczułam się znów jak taka 12 letnia dziewczynka, która ma cały świat w zasięgu ręki :D super film!

ocenił(a) film na 8
Grazyna_Howard

Super, ze młodzież może liczyć na polskim rynku na filmy, które przemycają jakieś wyższe wartości. Dobra robota!

Betty_Lou

Odnoszę wrażenie, że statystyczny nastolatek będzie miał głęboko w poważaniu wyższe wartości przemycone w tym filmie, w końcu to blichtr internetowych celebrytów od samego początku zachęcił taką osobę do obejrzenia tego filmu.

Vid

Piękny, wartościowy film opowiadający o zmaganiach nastolatek w swiecie lajkow, lapek w gore, szerow... mam nadzieje, ze to dostrzega!

Vid

oby jednak nasz statystyczny nastolatek był trochę bystrzejszy i zechciał odkryć fajny przekaz fiilmu ;)

Grazyna_Howard

Moim zdaniem to właśnie jest plus tej produkcji, że wyglada jak zagraniczna - kolorowo, radośnie, schludnie - na pewno film niesie za sobą fajny przekaz i wiadomo, że bardziej trafi do nastolatków, bo w końcu to one śledzą świat youtuberów i znają te młode zespoły, aktorów :)

emilawolska1

no tak, ci youtuberzy są bardziej znani nastolatkom. To do nich skierowany jest ten film nie. Dorośli to raczej nie oglądają takich młodziaków na internecie. Dla dorosłych może historia być przerysowana, dla nastolaktów jest super. Ja tam tam byłam pod wrażeniem :D

Grazyna_Howard

Dobry film sprawia, że wracasz do opowiedzianej w nim historii jeszcze długo po seansie. ...;) tak jest tym razem! Nie lajkami człowiek żyje ;)

agacia1992

no właśnie, ja tam wracałam nawet bardziej do muzyki, która ciągle gdzieś grała w mojej głowie. Felivers można znaleźć na you tube jakby co ;)

Grazyna_Howard

Szkoda, że za naszych czasów nie robili takich filmów ;) Myślę, że niejednej młodej kobiecie uratowałby samoocenę. Dobrze, że taka produkcja powstała. A dla mnie jest jeszcze bardziej wiarygodna dzięki aktorom.

Grazyna_Howard

Zdecydowanie film dla młodszych widzów, choć myślę, e dojrzalsza widownia równie może znaleźć w nim coś dla siebie ;)

xnatalinowakx

Jasne, że tak! Ja poszłam z młodszym bratem, który zachwycał się od początku osobami, które w nim grają. Ja się przekonałam dopiero kiedy zagłębiłam się w fabułę i dostrzegłam przekaz filmu, który jest bardzo ważny ;)

letta_83

ojej jak ładnie napisane. Fabuła zachwyca! I taki kolorowy ten film, przyjemnie się ogląda...

xnatalinowakx

Nastolatkiem już nie jestem, film oglądałam i uważam że całkiem niezły (jak na film dla młodzieży oczywiście). W każdym razie widziałem wiele gorszych filmów oei dla nastolatków

Grazyna_Howard

Zgadzam się, moje dzieciaki też zachwycony. To film dla nich po prostu :)

edfoxlisowski

Zakochałem się w Sylwii Lipce i dla niej pójdę na ten film :D

kubaowczarek

idź koniecznie! Film jest ekstra! Sylwia ma bajeczny głos <3

ocenił(a) film na 10
Magden0007

Piękny głos, a film? Cóż, piękna produkcja o pasji!

Grazyna_Howard

Zgadza się, ten film jest adresowany do młodzieży i młodzież się podoba ;) moja siostrzenica była zachwycona, pokazała mi piosenkę do filmu i przyznam szczerze... chciałam zobaczyć ten film z ciekawości - jaki będzie ;) Film nie jest zły, po prostu jest zrobiony dla nastolatków, którzy znają występujące w nim osoby i sam w sobie niesie pozytywny przekaz :)

dari71

Film niesie jednak ogromne przesłanie oraz wiele ważnych wartości podaje widzowi niby niechcący w międzyczasie. Polecam

dari71

Po obejrzeniu dostałam przeogromny ładunek dobrego humoru. I ucieszyłam się, że mam niesamowitych przyjaciół.

Grazyna_Howard

Dla Fanów Sylwii Lipki i nie tylko ;) ale od tego się zaczęło. Od słuchania na okrągło jej piosenek ;) później film :D Jak dla mnie spełnia on swoją rozrywkową rolę i tak należy go traktować :D:D:

IzaBellaS

piosenki faktycznie wchodza w glowe i zostaja na baaardzo dluugo ;)

ocenił(a) film na 10
grzegorz_kujawski_81

Piosenki sa rewelacyjne! Az zachecaja do podjecia prob wokalnych :D szkoda, ze u mnie skazanych na porazke haha

ocenił(a) film na 10
martakowalczyk991

Hahaha miałam to samo :) też od razu zaczynałam śpiewać, a zdecydowanie nie powinnam tego robić (publicznie).
Do filmu na pewno wrócę nie raz, bo warto.

ocenił(a) film na 10
Grazyna_Howard

Krytyka nie jest łatwa do przyjęcia, nawet jeśli się jej spodziewamy. Słuchanie niepochlebnych opinii na własny temat ma realny wpływ na to, co o sobie sądzimy i jak będziemy dalej postępować. O tym jest ten film i w bardzo współczesny sposob pokazuje nam, jak sobie z taka krytyka radzic. super!

arcio555

Dobrze powiedziane!
A w tych czasach wiele hejtu ludzie chowają za "konstruktywną krytyką", o którą nikt nie prosił. Dzieciaki muszą wiedzieć jak sobie z nią radzić.

Grazyna_Howard

Trudno opisać tą produkcję w kilku zdaniach, gdyż poruszane w filmie wątki przekazują widzowi wiele ważnych wartości. Cały film ogląda się lekko i przyjemnie. Zachęcam do obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
Grazyna_Howard

Piękny film o pokonywaniu trudności losu, walce z hejtem, determinacji i pasjii. Koniecznie trzeba zobaczyć.

martakowalczyk991

Mysle, ze w dzisiejszych czasach przede wszystkim powinno sie mowic mlodym o walce z hejtem. W Polsce nie zdajemy sobie sprawy z powagi sytuacji i zagrozenia

Grazyna_Howard

Często moi znajomi pytają mnie, jaki polecam im film na wieczór. Czasami słyszę o konkretny gatunek, ale czasami po prostu „coś pozytywnego”. Zdecydowanie poleciłabym tym razem ten film :)

katarzyna_kostrzanowska

Szczególnie jeśli mają nastoletnie dzieci :) Ja też polecam znajomym. Ten film to coś zupełnie innego niż do tej pory widywałam.

ocenił(a) film na 10
susurrement

masz całkowitą rację! moje córki są zachwycone, powiedziały że idą jeszcze raz, tym razem z koleżankami.

agatamalecka1

Córka tez chce iść z koleżankami z klasy jeszcze raz. Ważne, że im sie podoba to film dla nich.

Grazyna_Howard

Obraz szkoły, która jest przepełniona hipokryzją i nietolerancją. Film możemy zaliczyć do tych, które opowiadają o problemach nastolatków i o dojrzewaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones