PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 211
ocen
3,7 10 1 4211
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Moim zdaniem film z youtuberami w głównych rolach to nic złego, widać, że Ci młodzi ludzie mają pasje, zainteresowania, hobby i dzięki temu wybili się na swoich kanałach - nic złego nie robią, a wręcz przeciwnie. :)
Film ma przyjemny wydźwięk i przyznam, że przypomina zagraniczne produkcje z Disneya i to akurat jest zaletą. Kolorowo, przyjemnie, fajnie się ogląda.
Wracając do głównych ról, dzięki temu, że dzieciaki znają te postaci z youtuba, przekaz jest dla nich bardziej czytelny, mają frajdę z ogadania i biorą przykład ze "znanych twarzy" :) Więc dlaczego nie? Oby więcej takich produkcji!

apaja

Też tak myślę, że to dobry film, wartościowy i pokazuje między innymi, że nie można przejmować się bezpodstawną krytyką, hejtem, a popularność to nie wszystko i ma masę złych stron. Film również pokazuje, że to co widzimy w internecie w rzeczywistości nie wyglada tak kolorowo ;)) Między innymi bohaterka, która króluje na youtubie - śpiewa i ma duże grono obserwatorów - w rzeczywistości boi się wyjść na prawdziwą scene. :) A jeśli chodzi o bohaterów, to myślę, że to był dobry pomysł, aby w filmie zagrali youtuberzy :)

kamien_904

Krytyka wpisana jest w życie. Ludzie oceniają się nawzajem. To pomaga budować społeczne relacje, pomaga przetrwać, jest niezbędne w naszym życiu. Tam, gdzie ocena, tam i krytyka. W domu, w pracy, w biznesie.... a już przede wszystkim podczas czasu dojrzenia ;)) film bardzo fajnie porusza te zagadnienia

ocenił(a) film na 10
kamien_904

Nie każda krytyka wynika z obiektywnych przesłanek. Czasem jest to kumulacja złego humoru danej osoby lub jej niepowodzeń, które w końcu powodują wybuch. Super, że te film pokazuje wartości, według których dzieciaki i młodzi mogą robić swoje i nie patrzeć na zalewającą świat lawinę hejtu

apaja

Podpisuję się pod wcześniejszymi wypowiedziami. Film ma dobry przekaz! Pokazuje, że udawanie na dłuższą metę daje raczej marne rezultaty. W dodatku jest kolorowy, a gra aktorska jak na nastoletnich youtuberów bardzo przyzwoita.

Magden0007

hehe dokładnie, całkiem fajnie grają. Film propsuje bycie sobą! To jest teraz w cenie. Wszystko takie sztuczne naokoło...

Magden0007

Prawda? Osobiście jestem zaskoczona, ale naprawdę nieźle grają. Widocznie mają to we krwi :)

apaja

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Ostatnio wszędzie cała masa hejtu, prawdę mówiąc boję się pomyśleć jaki to ma wpływ na samoocenę młodych ludzi. Musimy stawiać na bycie sobą, na naturalność, a także na pokazywanie, że w życiu należy przeżywać wszystkie emocje. Nie tylko te dobre.
Wg mnie to całkiem dobry, świeży i dużo wnoszący film. Oby więcej z takim przekazem.

sowamadraglowa00

Całkowicie się zgadzam. Osobiście nie czuję się w grupie odbiorców tegoż, ale córki moich znajomych jak najbardziej.

susurrement

ja tez nie jestem w grupie odbiorców, niemniej mój bratanek mój braciszek się super na nim bawił ;) teraz che zostać youtuberem :D haha

sowamadraglowa00

Dokładnie, cieszę się, że jest więcej ludzi, którzy podzielają moje zdanie. Powinno powstawać więcej takich filmów :)

sowamadraglowa00

naturalność przede wszystkim...teraz ludzie bazują na tym co widzą co internetach, a to nie zawsze jest prawdą! Dlatego się przesłanie wielu osobom podoba, jest bardzo ważne.

apaja

Jestem najbardziej na tak jeśli chodzi o ten film. Moje córki były pod wrażeniem. Ja może nie znam tych aktorów z internetu, ale moje córki nie mogły przestać o nich rozmawiać. Na pewno dobry film do pójścia całą rodziną.

apaja

Już chyba sam tytuł sugeruje o czym będzie film. Film w swojej kategorii bardzo fajny :)

grzegorz_kujawski_81

Moja siostrzenica wróciła z seansu i przyznała mi w 100% rację - że ten film jest naprawdę spoko, na czasie, z humorem i fajnymi postaciami. :)

ocenił(a) film na 10
apaja

Momentami zabawna, nasycona wieloma ważnymi wątkami, które ukazują nam prawdziwą wartość życia… Obowiązkowa pozycja, godna polecenia całej rodzinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones