PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330331}

Jestem cyborgiem i to jest OK

Ssa-i-bo-geu-ji-man Kwaen-chanh-a
7,0 4 418
ocen
7,0 10 1 4418
7,5 4
oceny krytyków
Jestem cyborgiem i to jest OK
powrót do forum filmu Jestem cyborgiem i to jest OK

SPOILER


właśnie przed chwilą przeczytałem na innym forum takową ciekawostkę, którą chyba zupełnie przeoczyłem, albo calkowicie nie zczaiłem. mianowicie korek na antenie! piorun nigdy by nie uderzył w antenę, bo przecież korek jest izolatorem! Park bez wątpienia zrobił, to celowo <jakie to sweet> i od razu widzę jego palec w butelce.
poza tym Young-goon chyba odnalazła cel, choć nie takiego rozwiązania się spodziewała. jak widać niekoniecznie celem ludzkiej egzystencji jest koniec świata-śmierć. wg reżysera również i miłość (swoją drogą ciekawe czy Ona czuła to samo do Niego, co On do Niej. ciekawe czy On w ogóle naprawdę czuł do Niej, to co nam [przynajmniej mi] się wydawało)
a może nawet współczucie (może On zakochał się w Niej, bo jej współczuł? tak przecież mogło być) może okazać się celem. ja nie wiem czy się z tym zgadzam, ale tęcza Young-goon mówi sama za siebie. baterie zostały doładowane i co ciekawe bez użycia elektryczności, choć z drugiej strony, kto wie czym popieścił ją Park <golasy> :P

ocenił(a) film na 7
Amish1188

Drzewo dla przykładu też izolatorem a jakoś piorun w nie dość często uderza.

ocenił(a) film na 7
Amish1188

Moim zdaniem chodziło właśnie o miłość i o tego rodzaju doładowanie.

grafzero

nie.. W koreańskich filmach często wszystko na koniec nie jest jasne. ;p

Amish1188

"choć z drugiej strony, kto wie czym popieścił ją Park <golasy> :P"


Gdy ludzie się kochają, to śpią ze sobą na golasa. Gdy się nie kochają, śpią w oddzielnych łóżkach.

Za dużo rozmyślasz nad tym jakże pięknym zakończeniem.

ocenił(a) film na 8
La_Pier

ale o co chodziło w tym ostatnim zdaniu o mokrych skarpetach?

PannaMarcjanna

ojejku... nie pamiętam... ojeju...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones