PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489501}
6,0 5 665
ocen
6,0 10 1 5665
5,8 6
ocen krytyków
Jestem twój
powrót do forum filmu Jestem twój

Przecież ten film ma niezły scenariusz, gra aktorów na prawdę na poziomie...
Jak na polskie realia ten film jest na prawdę dobry.
Nie będę siał górnolotnych argumentów, bo każdy może mi je obalić,
oceniam ten film na podstawie swojej wrażliwości i tyle.

ocenił(a) film na 8
Zaq

Odpowiedź jest bardzo prosta Zaq - inni też oceniają na podstawie swojej wrażliwości ("i tyle") :)))
Poczytaj np. inny fascynujący wątek o tym filmie, pod nazwą "1/10 - film pseudo inteligentny" - FW zszedł na psy, gówniarstwo rządzi tu niepodzielnie...

ocenił(a) film na 9
Hoodzielec

Ja twierdzę, że ten film niektórych mógł "zaboleć" i stąd takie oceny, ludzie nie lubią "niewygodnych" treści, ten film to nie sielanka, a ja właśnie lubię takie cierpkie i ciężkie klimaty.

ocenił(a) film na 8
Zaq

Niektórych pewnie mógł zaboleć, ale raczej nielicznych, bo dominują tu na FW (czyli najgłośniej drą się w komentarzach i przy okazji stawiają jedynki wartościowym filmom) osobniki o znikomym bagażu doświadczeń życiowych, czyli potocznie mówiąc gówniażeria... (uwaga: nie utożsamiać z wiekiem metrykalnym)

Hoodzielec

zgoda w 100%

Zaq

Dokładnie Zaq, wielu ludzi oglądających polskie produkcje oczekuje prostoty, tematów nie zmuszających do myslenia. A szkoda bo zwykle myślenie nie boli, co poniektórych nawet rozwija :)

ocenił(a) film na 8
Zaq

racja, filmweb schodzi na psy. Film jak na Polskę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. To bardzo dobry dramat, wzruszałam się podczas oglądania go parę razy, zrobił na mnie duże wrażenie.

ocenił(a) film na 8
czysto_krwista

Dokładnie. Wreszcie coś polskiego i na poziomie.
Film jest mocny, ale czasami trzeba coś nazwać wprost.

ocenił(a) film na 8
Zaq

Świetny film, świetne kino. Mariusz Ostrowski zagrał po mistrzowsku. U mnie symboliczne 8/10.

ocenił(a) film na 5
Zaq

A co w tym filmie takiego świetnego? Obraz dwóch sióstr bardzo słaby. Jedna na poziomie inteligencji dwunastolatki, druga z niejasnych powodów histeryczka, właściwie to histeryzuje non-stop poza pracą. Mało to wiarygodne. Nie tak wygląda w życiu. Oczywiście, sama historia jest ciekawa, ale inscenizacyjnie siada. Końcowka też wydumana i przegięta.

ocenił(a) film na 8
gadd

nie będę się powtarzał, zobacz moje oba powyższe komentarze

ocenił(a) film na 5
Hoodzielec

Wypowiadasz się IMHO nie o mnie ;-). Więc trudno mi się odnieść. A nawet gdyby to było o mnie, to fakt, iż film trafia wyłącznie do osób o określonym bagażu emocjonalnym, należałoby uznać za jego słabość.

ocenił(a) film na 8
gadd

W takim razie "pardon"...
Różne filmy mają różną "target audience", trudno wymagać by np. wszyscy zachwycali się jakąś pozycją kina dziecięcego, choćby i film był bardzo familijnie ukierunkowany. Tak samo też są i filmy dla starców, takich jak ja :P
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones