PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489501}
6,0 5 664
oceny
6,0 10 1 5664
5,8 6
ocen krytyków
Jestem twój
powrót do forum filmu Jestem twój

Kopara mi opadla... Dawno nie widzialem tak swietnego polskiego filmu ktory jest jednoczesnie tak
malo znany... Gdyby nie TVP KULTURA ja naprawde bym nie wiedzial ze powstal taki film...
Swietna gra aktorska, przemyslany scenariusz wyraznie inspirujacy sie historiami z zycia
wzietymi i na koniec sciezka dzwiekowa... Mam na mysli 'PRZEPRASZAM ZA MIŁOSC' ZESPOLU
SHOUT. Film nie jest lekki latwy i przyjemny bo jest to dramat psychologiczny ale przeciez nie
kazdy film musi byc latwy w odbiorze. POLECAM OBEJZEC W SKUPIENIU I CISZY BY POTEM
MIEC PO SEANSIE WLASNE PRZEMYSLENIA...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

podpisuję się w 100%.
film genialny... tylko czemu ja o nim nie słyszałam :(
obejrzałam dopiero wczoraj też na tvp kultura

ocenił(a) film na 9
Vanilia2905

Ciesze sie ze film sie spodobał...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

jak znasz filmy podobne do tego to pisz :)

ocenił(a) film na 9
Vanilia2905

Znam pewien troche podobny film skladajacy sie z 3 roznych etiud ale uwazam go za rewelacyjny. Nazywa sie 'ODA RO RADOSCI' i moim zdaniem etiuda 1 jak i 2 sa genialne a szczegolnie 2. Zapoznaj sie z tym filmem....

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Twój wpis zachęcił mnie do obejrzenia tego filmu.
I nie zawiodlam się.
Dzięki.

ocenił(a) film na 9
mirabozenna

Napisz cos wiecej jak wrazenia po tym filmie i jak piosenka PRZEPRASZAM ZA MILOSC???

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Hmmm....moje wrażenia....tak pokrótce ...... film świetny,dający dużo do myślenia, historia jak najbardziej mogła zaistnieć w realnym życiu.
Świetna gra rozchwianych emocjonalnie sióstr, sprawiajacycych wrażenie głupich, niedojrzalych I tepych.
"Niestabilna" Ala I neurotyczna Marta - Histeryczki?? Co wpłynęło na dziewczyny, ze ich postępowanie jest takie a nie inne?? Molestowanie przez ojca??? Możliwe......
Dorota Kolak cudowna, wręcz mistrzowsko zagrana rola matki. Matki, która w swoim synu widzi ciagle małego chłopca i którego kocha bezgraniczna miloscia, dla ktorego zdolna jest zrobic wszystko oby tylko on byl szczesliwy.
Piosenka, jakze znamienne sa slowa, mowia tak wiele.
No i te serduszko.....
Nie wiem dlaczego dałam tylko 7, podnosze ocenę do 8.

ocenił(a) film na 9
mirabozenna

Zapoznaj sie z filmem 'ODA DO RADOSCI' bo jest genialny szczegolnie 2 pierwsze etiudy.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Dzięki. Na pewno postaram się zapoznać z poleconym filmem.
Mam nadzieje, ze się nie zawiode :)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Obejrzalam "Ode do radości" i w tym wypadku musze podziekowac za polecenie tego filmu :)
Swietnie pokazane trzy epizody polskiej rzeczywistości.
Tylko dlaczego TVP nadaje takie filmy w dziwnych porach??? 3 rano to lekka przesada:(((

ocenił(a) film na 9
mirabozenna

BOZENKO tego najstarsi gorale nie wiedza dlaczego wiele dobrych filmow rzadko puszczaja lub wcale... A te godziny seansow to jest jakas masakra bo pomysl logicznie ilu ludzi cierpi na bezsennosc lub ma akurat wolne na 2 dzien by sobie pozwolic na tak pozny seans. Swietny film i bede go polecal wiele razy...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Punisher jeżeli jeszcze kiedyś opadnie Tobie kopara po obejrzeniu jakiegoś filmu daj znać. Chętnie skorzystam z Twojego polecenia.:)

ocenił(a) film na 9
mirabozenna

Polecam Tobie swietny film ktory widzialem calkiem niedawno.Jest to polskie dzielo naprawde swietnie zagrane i tez zyciowe.Wiele kreacji zapada mocno w pamiec. Polecam Tobie 'W DÓŁ KOLOROWYM WZGORZEM'. Film malo znany tez ignorowany ale naprawde dobry. Napisz mi jak wrazenia po...

punisher822_filmweb

"Skacząc po kanałach" w poszukiwaniu czegoś fajnego na wieczór (a że nic nie było to norma) zatrzymałam się na chwile przy tym filmie i zostałam do końca. Wciągnął mnie od pierwszej chwili, szkoda, że nie oglądałam od samego początku.

Konwencja trochę jak w teatrze telewizji, co wcale nie przeszkadza. Bardzo dobry film, a nie przepadam za naszymi produkcjami.Świetna, mocna historia, a zakończenie wbija w fotel.

Co do aktorstwa to przyznam, że średnie, z wyjątkiem pani Kolak. Natomiast Gąsiorowska jak zwykle tragiczna. Szkoda, że nie wzięli innej aktorki.

Film polecam, mnie dosłownie przykuł do telewizora ;-)

ocenił(a) film na 9
Seiya

To najwazniejsze ze zrobil wrazenie... Polecam koniecznie to co pisalem wyzej czyli ODE DO RADOSCI. Genialny film skladajacy sie z 3 etiud. Najbardziej mi sie podobaja 2 pierwsze etiudy i pamietajmy ze byl to debiut aktorski swietnego aktora GŁOWACKIEGO.

punisher822_filmweb

możliwe że obejrzę i to wkrótce :-)

ale znowu ta tragiczna Gąsiorowska ...

ocenił(a) film na 9
Seiya

Nia sie nie kieruj poniewaz w 2 etiudzie ma naprawde krotka rolke. Glownym bohaterem jest zbuntowany i wkur...wiony na szara rzeczywistosc mlody RAPER z blokowiska probujacy sobie ulozyc zycie. Genialna rola GŁOWACKIEGO...

punisher822_filmweb

obejrzałam...komentarz na forum "Ody do radości"

punisher822_filmweb

Ten film to paradoks: świetne kreacje aktorskie i totalnie denna fabuła.

ocenił(a) film na 9
CarteBlanche_filmweb

Moze i troche denna ale jest bardzo zyciowa bo takie motywy dzieja sie naprawde kazdego dnia... Scenarzysta w zgrabny sposob ukazal zycie...

punisher822_filmweb

Odstaw pigułki, ten film jest żenująco słaby, począwszy od gry głównej bohaterki i jej siostry, a skończywszy na scenariuszu. Nie jest to słabość na poziomie przeciętniaka, ale jest słabość duża gorsza i większa. Historia jest dosłownie wyssana z pupy.
Całość plasuje się gdzieś między 2/10 a max 4/10 w filmwebowej skali.

ocenił(a) film na 9
Aligatorek

Skoro ty tak zanizasz dobry film to proponuje zmienic dilera bo na glowe ci cos siada...

punisher822_filmweb

POLECAM OBEJZEC W SKUPIENIU I CISZY BY POTEM
MIEC PO SEANSIE WLASNE PRZEMYSLENIA...

padam ze śmiechu :) jak można taki gniot łyknąć :)
No ale ok, każdy ma prawo do własnej oceny, chociaż tu nie ma żadnych wątpliwości, że film jest bardzo słaby.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones