PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489501}
6,0 5 664
oceny
6,0 10 1 5664
5,8 6
ocen krytyków
Jestem twój
powrót do forum filmu Jestem twój

Popieprzony

ocenił(a) film na 7

Nie no. Marta i Ala w swoim popieprzeniu mogą konkurować z bohaterką filmu Antychryst.
Najcięższy polski film jaki widziałem.

ocenił(a) film na 5
0dyn

Muszę się z nim przespać.

ocenił(a) film na 7
Fanaberia2008

Ze mną? Fajnie.

ocenił(a) film na 5
0dyn

Myślę, że te dwie bohaterki mogą konkurować z laską z filmu "Antychryst", ale na pewno nie z szamanką Żuławskiego. Dla mnie "Szamanka" pobija wszelkie rekordy ciężkości historii polskiego kina. :)

ocenił(a) film na 7
Fanaberia2008

Hmm, przyznam szczerze, że nie oglądałem. Ale obejrzę najszybciej jak się da ^^ Swoją drogą jak oglądałem "Jestem Twój" to na zachowania niektórych bohaterów moją reakcją było: "WTF co ona odpi*dala". Marta zachowywała się jakby miała jakąś skrajną formę borderline o.O

ocenił(a) film na 5
0dyn

No właśnie też miałam podobne odczucia. Tak jak piszę, przy "Szamance" wymięka, już nie wspominając odjazdów pana Michaela Haneke. :) Tak na marginesie, jest Ci znajoma twórczość Skolimowskiego? :)

ocenił(a) film na 7
Fanaberia2008

Niestety nie. Noobem jestem :<

ocenił(a) film na 5
0dyn

Aha. To ja od siebie mogę polecić Ci "Cztery noce z Anną" i "Rece do góry." Zapewniam, nie pożałujesz. Tak na marginesie, interesujesz się mitologią skandynawską? :)

ocenił(a) film na 7
Fanaberia2008

Nie omieszkam obejrzeć ;) Owszem, interesuję się też mitologią irlandzką. Szczególnie jara mnie mit o Banshee.

ocenił(a) film na 5
0dyn

Nie znam tego mitu, niestety. Mógłbyś mi polecić jakąś ciekawą literaturę dotyczącą mitologii skandynawskiej? Przeczytałam jedną książkę na ten temat, ale chciałabym wiedzieć więcej.

ocenił(a) film na 3
0dyn

To chyba najlepsza scena z filmu niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones