PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489501}
6,0 5 665
ocen
6,0 10 1 5665
5,8 6
ocen krytyków
Jestem twój
powrót do forum filmu Jestem twój

spoiler. Wszystkie postaci nadaja sie do leczenia u psychologa lub psychiatry. Dzieki temu
czlowiek siedzi i oglada,zaciekawiony jak to jedno wielkie wariactwo sie skonczy. Marta-
inteligentna,wyksztalcona lekarka,odtraca kochajacego ja meza- zachowuje sie jakby wewnatrz
jej byl ktos jeszcze... Alicja- jak typowa glupia,naiwna blondyna,pragnaca milosci,szacunku
zrozumienia,chce to osiagnac przez lozko. Przez 4lata mezatka,zostawiona przez zimnego
faceta,ktory decydowal nawet,kiedy ma dojsc do zblizenia miedzy nimi (tylko niedziela). Artur-
byly kryminalista,czlowiek z zaburzeniami, lubiacy wypic i zagrac w Wiedzmina,ktory wywoluje w
nim agresje,tkwi miedzy realem a zyciem wirtualnym, uwaza sie za rycerza, jednoczesnie
pragnacy milosci kobiety i posiadania dziecka. Irena-w porownaniu z reszta dosc trzezwo
patrzaca na swiat, pragnaca szczescia swojego syna. Jacek- bezgranicznie zachowany w
malzonce ,stara sie akceptowac jej wybryki. Tak to wszystko widze.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

Dokladnie! kazda wykreowana postać jest na swoj sposob psychicznie chora i potrzebuje pomocy. Film momentami jest tak wstrzasajacy, ze wywoluje skrajne emocje, a nawet lzy w oczach. Moim zdaniem ten film przedstawia po prostu ludzką tragedie, z zewnatrz niby piekne zycie w przypadku Marty - praca i wspanialy dom, a wewntarz walka z problemami.

Dawid_1220

film może ciekawić chyba tylko kogoś z zacięciem do psychiatrii, a mimo wszystko uważam, że problemy są ukazane zbyt prosto, wywalone za bardzo na światło dzienne, tak bardzo, że obraz jest niewiarygodny i przerysowany, jak na film psychologiczny nie ma w nim żadnej skomplikowanej psychologii, nie ma czego analizować ani się doszukiwać. dla mnie pretensjonalny film.

ocenił(a) film na 7
dw_foreigner

Nie wydaje mi sie, zeby byl przerysowany. Czasami nie trzeba ukazywac skomplikowanej psychologii, zeby pokazac ludzkie nieszczescie. Wystarczy prostota, czasem nawet lepiej sie przez to cos rozumie.

ocenił(a) film na 8
zuzonn

Zgadzam się z zuzonn. Wczoraj oglądając w TVP ten film zaciekawiły mnie zdjęcia. Potem fabuła zaczęła mnie naprawdę wkręcać. Zwłaszcza ,że niektóre problemy tam poruszane były mi bliskie wg. mnie bardzo dobrze oddane. Prosto i czytelnie. Także jak najbardziej takie kino pochwalam.

ocenił(a) film na 7
Pardiaczek

dokladnie tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones