PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469194}

Jeszcze jeden raz

One More Time
5,1 847
ocen
5,1 10 1 847
Jeszcze jeden raz
powrót do forum filmu Jeszcze jeden raz

nudny i o niczym

ocenił(a) film na 4

za malo ciekawych rzeczy dzieje sie w jej snie. no i jak zwykle na sile trzeba wcisnac teczowe amory

devill79

Możliwe ale już nie obejrzę bo nie oznaczyłaś spojlera.

ocenił(a) film na 10
devill79

Mnie się film podobał. Jednak to nie tak, że na siłę jest tęczowy motyw. Netfdix to wylęgarnia takich filmów, zapewne został zrobiony, by siać propagandę w Szwecji i nie tylko. Nettecza w każdym kraju ma jakiś film przerobiony na propagandę tęczowych zwolenników.

Najgorsze jest to, że tym razem mi się film podobał xD

Podobało mi się, gdy szła nago, gdyż to było nawiązanie do innego filmu, o podobnej tematyce.

Choć zmieniłbym zakończenie np.:

1. Wiek w czasie teraźniejszym, w jakim jest bohaterka, byłby w granicach 30 lat. Przyjemniej by się to oglądało.

2. Inny mój pomysł, to gdy siedzą na końcu na ławce, powinny się pocałować i po tym pocałunku ona powinna powrócić ponownie do czasu, gdy miała 18 lat. Mogłaby przeżyć to wszystko od początku, gdy ma 18 lat. Obudziłaby się po uderzeniu przez drugi autobus i przeżyła to, co utraciła. Myślę, że byłoby to sprawiedliwe, gdyż podjęła zupełnie inne decyzje.

Tak naprawdę zdziwiło mnie to, że ona jej zadała pytanie coś w stylu CZY JUŻ WIESZ, CO BYŁO W PUDEŁKU, gdy spotkały się na ławce. To tak jakby to spotkanie w było tylko prawdziwym snem, a nie powrotem do przeszłości, nie był to prawdziwy DZIEŃ ŚWISTAKA. Problemem tego filmu jest to, że to był zwykły sen, coś w rodzaju "całe życie przeleciało mi przed oczami".

Tak czy inaczej, polecam. Pomijając wątek miłosny, cała reszta była bardzo przyjemna, nawiązująca do tego, jak szybko leci życie, jak łatwo utracić to, co jest cenne. Każdy z nas coś takiego doświadczył lub doświadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones