PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463907}
7,1 4 468
ocen
7,1 10 1 4468
7,2 6
ocen krytyków
Jeszcze nie wieczór
powrót do forum filmu Jeszcze nie wieczór

Drażniący.

użytkownik usunięty

Obejrzałam ten film wczoraj, na wielkim ekranie i powiem wprost - zgroza. Z całym szacunkiem do aktorów starszego pokolenia,a i kilku pięknych motywów, jakie miały miejsce w nim się przewinąć, film przyciężki. Gra Tyszkiewicz kipiała sztucznością,Nowicki - jak to w życiu, obleśny do granic możliwości, jedynie cudownie delikatna Pani Danusia Szaflarska, jakby uratowała DLA MNIE ten film.

A mnie film się spodobał, pomimo drażniącej (mnie również), zmanierowanej Tyszkiewicz, a zrazu również hulaki Nowickiego. Cały film oceniam bardzo pozytywnie, bo był niezwykle ciepły i dotknął niepokojącego wielu z nas tematu - starości, czym ona jest, jak można ją odczuwać.
Pani Danuta grająca Barbarę wraz z panem Fabianem Kiebiczem dostarczyli mi największych wzruszeń odegraniem zwykłych scen z życia staruszków.

ocenił(a) film na 9
gosialek

"Cały film oceniam bardzo pozytywnie, bo był niezwykle ciepły i dotknął niepokojącego wielu z nas tematu - starości, czym ona jest, jak można ją odczuwać.
Pani Danuta grająca Barbarę wraz z panem Fabianem Kiebiczem dostarczyli mi największych wzruszeń odegraniem zwykłych scen z życia staruszków."
sto pro racji !

ocenił(a) film na 7

To Ty tak dobrze znasz Nowickiego?Przedstawisz mnie jemu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones