PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643593}
6,6 79 793
oceny
6,6 10 1 79793
2,8 6
ocen krytyków
Jeszcze większe dzieci
powrót do forum filmu Jeszcze większe dzieci

Shaq

ocenił(a) film na 7

Druga część o dziwo lepsza od pierwszej. Dobra momentami bardzo śmieszna komedia. Pozycja
obowiązkowa dla fanów Shaquilla Oneala.

ocenił(a) film na 2
dones

Żartujesz?
Druga część to jakiś koszmar. Wytrzymałem godzinę i nawet się nie uśmiechnąłem nie mówiąc już o śmiechu. Całkowicie nieśpieszna totalna żenada, gagi niebywale głupiutkie chyba dla przedszkolaków. Oglądałem jedynkę i była całkiem przyzwoita. Toto to kompletne dno, aż dziwię się np. Salmie Hayek, że zagrała w takim czymś.

ocenił(a) film na 10
mariuszkow

Jezu, już przestań z tą histerią. dno, koszmar... k... człowieku zejdź na ziemię! Pisząc o tak błahych filmach używasz określeń dobrych na czas klęsk żywiołowych... jedni lubią jedynkę inni dwójkę i tyle w temacie

użytkownik usunięty
dones

Podzielam opinię, nie było kiedy się znudzić .W pierwszej było więcej zbędnego biadolenia.

ocenił(a) film na 8
dones

W tym filmie było na prawdę co najmniej kilka scen przy których można było się pośmiać. Ten film to komedia więc wspaniale spełnia swoją rolę. Nie rozumiem biadolenia typu... 1 była lepsza - niby w czym?

ocenił(a) film na 10
Avatar97

Dobrze piszesz, dla mnie dójka tez lepsza

dones

zależy kto co woli
jedynka to genialne kino familijne i zarazem jakaś komedia z sensem jak te z początku kariery Adama, dwójka to obecny poziom na jakim funkcjonuje w komediach

ocenił(a) film na 7
dones

Potwierdzam, dwójka dużo zabawniejsza od jedynki. Co do Shaq'a - koszykarzem był świetnym, aktorem nie ;-)

ocenił(a) film na 10
dones

Jestem tego samego zdania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones