PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154521}

Jezioro Sam

Sam's Lake
4,2 331
ocen
4,2 10 1 331
Jezioro Sam
powrót do forum filmu Jezioro Sam

Nie wiele mam do zarzucenia, ale za dużo kompletów prawić tu też nie mogę.
Zrealizowany na poziomie, bez większych wpadek. technicznie sprawny, ładnie "wygląda", praca kamery i muzyka w porządku. Obsada nie drażni. Scenariusz niby nie rani uszu dialogami, a nawet z początku ciekawi historią. A potem już tylko nicość i obojętność.

Film uraczył mnie plot-tiwstem, który nawet mnie zaskoczył (przewidziałem go dopiero na minute przed jego nastąpieniem). problem w tym, że gdy już odkrywamy ową tajemnicę nie wiele zostaje. Film nie grzeszy ani klimatem, ani suspensem, ani mocnymi scenami śmierci.
można obejrzeć, bo naprawdę nie boli, w sumie nawet nie nudzi, ale nie zapada w pamięć, nie straszy i nie wywołuje emocji.

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

W pełni się zgadzam. Do momentu twista film potrafi zaciekawić. Później jest mocno przeciętnie co nie zmienia faktu, że całość ogląda się przyjemnie. Na plus jak dla mnie jest też to, że reżyser nie starał się przekombinować zakończenia filmu. ;) Jak dla mnie 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones