PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147370}
6,0 10
ocen
6,0 10 1 10

Jiang jian zhong ji pian zhi zui hou gao yang
powrót do forum filmu Jiang jian zhong ji pian zhi zui hou gao yang

Gwałtu rety!

ocenił(a) film na 4

Ciekawy, bo całkowicie nierealistyczny pomysł wyjściowy: seksualni zboczeńcy nie są samotnikami,
lecz osobnikami łączącymi się w stada. Geniusz informatyczny Daniel ma wszystko, czego
gwałcicielowi do szczęścia potrzeba, czyli masę kasy na koncie, najnowszy sprzęt szpiegowski oraz
willę pod miastem, gdzie może spokojnie torturować ofiary. Tymczasem smutno mu samemu,
organizuje więc ucieczkę dwóch innych seryjnych gwałcicieli. W praktyce więcej z nimi kłopotu, niż
pożytku czy zabawy. Zwłaszcza ten z morderczymi zapędami jest źródłem coraz to nowych perypetii...

Nie wiem, czy można mówić o degeneracji serii, gdyż jest ona bardzo niejednorodna, poszczególne
segmenty nie mają zbyt wiele wspólnego, przede wszystkim temat gwałtu. Pomimo czwórki w tytule
"The Raper's Union" jest bezpośrednią kontynuacją "Uniform Fan", czyli części drugiej. Jednak
policjantka z tamtego filmu schodzi na drugi, a nawet trzeci plan, zaś tonacja zmienia się na
komediową. Humor czarny, ale też slapstikowy, w najgorszej tradycji kina z HK. Niby mamy tu
wszystko, czego amator Cat III zapragnie, a jednak po seansie pozostaje wielki niedosyt i poczucie
zmarnowanego pomysłu. Zamiast tria niewydarzonych gwałcicieli wolałbym jednego, ale porządnego!

ocenił(a) film na 7
Vuzz

Nie zgodzę się. Całkiem udany CAT III, zwłaszcza biorąc pod uwagę ile gówna jest w tym gatunku. Zgodzić się mogę jedynie, że ma sporo kiczowatych scen, które psują klimat. Niemniej widzę, że znasz się na rzeczy więc polecam Diary Of A Serial Killer, jeden z lepszych catów : )

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

nowlacha
ja uwielbiam filmy o tej tematyce! jaraja mnie a do tego ten czarny humor boskie! azjatyckie filmy sa cudowne!nie jakies amerykanskie scierwo az sie dziwilam ze tak dlugo nie byly komentowane..znacie jakies filmy o podobnym klimacie i tematyce?? bo te wszystkie juz widzialam..

ocenił(a) film na 7
KhyraVolain

Znaczy co konkretnie? Filmy z CAT III, czy filmy w stylu Raped By an Angel?

Jeżeli idzie o CAT III to mój topik

1. Three Days Of A Blind Girl (1993)
2. Diary Of a Serial Killer (1995)
3. Love To Kill (1993)
4. Exiled (2006)
5. Chinese Torture Chamber Story (1994)
6. Riki Oh (1991)
7. Taxi Hunter (1993)
8. Untold Story (1994)
9. Dog Bite Dog (2006)
10. The Seventh Curse (1986)
Jeżeli problem ze źródłami to również wiem gdzie szukać.
i obowiązkowo: Ebola Syndrome i Untold Story(najłatwiej dostępne i najbardziej znane).

jeżeli o coś innego to napisz :P

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

CATIII bardzo lubie i wielkie dzieki
a moglbys jeszcze jakies w stylu raped by an angel azjatyckie polecic?? czarny humor, gwalty itd ;D ps. myslalam ze takie filmy tylko ja lubie :D

ocenił(a) film na 7
KhyraVolain

Jak ma być czarny humor i gwałty to koniecznie Ebola Syndrome i Untold Story. Love to Kill - mniej czarnego humoru, więcej gwałtów. Czarny humor i głupota - Riki Oh. Red To Kill - całkiem sporo gwałtów. Chinese Torture Chamber Story - połączenie filmu historycznego, erotyki, sadyzmu, horroru i dużej ilości humoru - tzw mieszanka wybuchowa. 3 Days of Blind Girl - świetny klimat, nie ma gwałtów, nie ma czarnego humoru ale jest właśnie dobry klimat osaczenia : ).

Zresztą zaraz przyślę tutaj specjalistę-zwyrodnialca, takie filmy to jego chleb powszedni.

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

wlasnie dzisiaj ogladalam blind girl ;) super

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

nie wiem czy widziales ale polecam Ci day without police man, na poczatku sie troche dluzy ale dopiero pozniej jest niezla akcja, i jeszcze jeden film co babka gwalcila facetow pozniej zabijala ale za cholere nie przypomne sobie tytulu :(

ocenił(a) film na 8
KhyraVolain

http://www.filmweb.pl/film/Mou+jing+shi+fen-1994-161066

ocenił(a) film na 7
KhyraVolain

Oj tak "Day Without policeman" jest całkiem przyzwoity, ale trochę zbyt standardowy jak na ten gatunek. Ten drugi film - coś mi świta, prawdopodobnie widziałem ; )

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

nie moge sobie przypomniec, a byl dobry na starym kompie mam ale nie chce mi sie go podlaczac.

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

przypomnialam sobie ;) to byl Trilogy of Lust 2 : Portrait of a Sex Killer (1995) , zajebisty :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones