PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684569}
7,1 5 291
ocen
7,1 10 1 5291
7,7 9
ocen krytyków
Joanna
powrót do forum filmu Joanna

Podnoszę głowę do góry i patrząc w niebo, macham do Pani z uśmiechem dziękując za to, że Pani była i pozostawiła po sobie przemyślenia, które dla wielu będą stanowiły bardzo wiele w życiu. Mądrość jaka bije z tego krótkiego filmu jest nieoceniona w porównaniu z zewsząd panującą i zalewającą na każdym kroku głupotą. Dziękuję również za książkę "Chustka", po przeczytaniu której mogłem oddać swoje długo zapuszczane włosy na perukę, która dzisiaj jest noszona przez kogoś potrzebującego. Jeszcze raz serdeczne dzięki!!!

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Mam podobne przemyślenia po tym filmie. Najbardziej zauroczyła mnie jego prostota, znajdowanie szczęścia w tym, co mamy. Pani Joanna napisała kiedyś: "Jestem szczęśliwa, że zachorowałam. Przede wszystkim, dzięki rakowi zrozumiałam, że niewiele jest spraw wartych martwienia się.". Życzę Wam wszystkim i sobie, żebyśmy potrafili to zrozumieć bez śmiertelnej choroby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones