PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539060}
6,5 4 022
oceny
6,5 10 1 4022
7,1 7
ocen krytyków
Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem
powrót do forum filmu Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem

To NIE JEST DOKUMENT

ocenił(a) film na 8

"We wrześniu 2010 roku reżyser Casey Affleck potwierdził, że film ten nie jest prawdziwym dokumentem, ale zmyśloną historią. Odkąd w listopadzie 2008 roku Joaquin Phoenix ogłosił zakończenie swojej kariery aktorskiej, aby zostać raperem, wszyscy zastanawiali się czy to wszystko było grą aktorską czy prawdą"

Film pokazuje że widzowi można każdą głupotę wcisnąć a widz to łyknie

ocenił(a) film na 9
eLMystic

i dlatego daję 10 - za ten wkręt - i dobrze że wkręcił tego "rapera"

ocenił(a) film na 8
DeRo_filmaniak

heheh nawet filmweb dał się nabrać że to dokument:). To świadczy że Joaquin Phoenix jest super aktorem. Dla mnie to raczej komedia muzyczna:)

ocenił(a) film na 8
DeRo_filmaniak

Nie mógł wkręcić tego rapera bo to aktor:)

eLMystic

taki trochę Andy Kaufman naszych czasów

eLMystic

Jeszcze nie obejrzałem tego filmu, ale samo zjawisko "wkrętu" wcale nie świadczy ani o inteligencji autora wkrętu ani o głupocie osoby wkręcanej. Tak się tylko przyjęło uważać. Nie chce mi się tu pisać rozprawki, ale przemyślcie temat.

Jeśli dobry aktor perfekcyjnie odegrał pewna rolę (równie dobrze mógłby być to anonimowy, ale utalentowany kłamca) to nikt z otoczenia nie ma możliwości zorientowania się, że to co się stało jest kłamstwem. Czy w tym przypadku uczciwe jest mówić, że "Wam to można wszystko wcisnąć?".

to jest tak, jak z tymi słynnymi durnymi prankami - ktoś wyskakuje zza rogu i nagle cie przestraszył. Ciebie to wkurzyło, bo nie lubisz, jak ktos tak na ciebie wyskakuje. Ale gdy okażesz pretensje, to nagle wsyscy powiedzą "O, nie ma za grosz poczucia humoru". i będą na ciebie krzywo patrzeć. Czy to jest uczciwe? Nie. to rodzaj manipulacji psychologicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones