PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31674}

John Q.

John Q
7,5 124 644
oceny
7,5 10 1 124644
6,1 10
ocen krytyków
John Q.
powrót do forum filmu John Q.

5/10 dały bym 1/10 ze wzgledu na to ze spodziewałęm sie naprawde dobrego filmu , mega nierealny pod względem wydarzen jak i medycznym ... tak nieralny ze az frustrujący

użytkownik usunięty
fornix90

Zgadzam się prawie w 100%.No cóż historia piękna, oczywiście że przesadzona ale jednak porywająca. Dałem 6/10 i w zasadzie nie moge tego uzasadnić film rzeczywiście jest oklepany i przewidywalny ale nie jest nudny.Facet wbiega z klamkom do szpitala i wszytsko ma pod kontrolą (no małe przeszkody ale bardziej śmieszne niż budujące napięcie) taki bieg wydarzeń mógłby wymyśleć gimnazjalista a jednak coś mnie porwało w nim i kompletnie nie wiem co może właśnie za to dostał 6/10 ;D

fornix90

... to była raczej wizja, która częściowo ale się jednak sprawdziła!

ocenił(a) film na 3
fornix90

Zgadzam się, film nierealny, naciągany, przewidywalny, bardzo ciężko się go ogląda, nie dałem rady obejrzeć go do końca.

ocenił(a) film na 2
develoop

mi sie podobalo jak wyciagali serce z torebki hehehe w worku w wodzie, jakby je kupili w tesco, i pozniej to "pstryk" i dziala:]]] (ale tego nie wiem moze takie pstryk sie naprawde robi)

ogolnie film dretwy nierealny i nie wciagnal mnie ani odrobine, jedynym plusem byla dyrektor szpitala:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones