PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31674}

John Q.

John Q
7,5 124 632
oceny
7,5 10 1 124632
6,1 10
ocen krytyków
John Q.
powrót do forum filmu John Q.

Strasznie mi się spodobał, strasznie wciąga od połowy i w pewnym momencie jak rozmawiał z synem przez telefon to się popłakałam. Polecam wszystkim którzy nie widzieli.

ocenił(a) film na 7
Belfegor6

Też polecam. To niekoniecznie super film, ale za to świetnie się ogląda. 8/10

ocenił(a) film na 7
OmniModo

fajne dobre kino

ocenił(a) film na 10
Belfegor6

Dokładnie. Film jest naprawdę rewelacyjny.

Belfegor6

Dokładnie, scena gdy rozmawia z Mikiem przez fona, taki prawdziwy facet i ojciec, oddał chyba z 10000% emocji, oglądając wczoraj wczułem się w tego ojca, to było takie realistyczne, kapitalnie to zagrał i ten dramat w połączeniu z bezsilnością w oczach ojca gdy przystawia sobie broń do głowy! Polscy aktorzy uczyć się!!!!!!!! Oglądać, jeździć na plany filmowe!!!! Film nie był robiony za gruby kesz, a wzruszył!

ocenił(a) film na 10
Belfegor6

Ale film zasługuje na 10 :D ! jest wzruszający ... każdy normalny nawet nie mając teraz dziecka to pewnie zrobiłby to samo co on byłby w stanie zabić siebie.. :). Polecam każdemu kto lubi dobre kino.!

ocenił(a) film na 3
Adameczek1995

Dobre kino? Raczej proste kino. Przesłanie tego filmu jest takie: Jeśli jesteś biedny a będziesz mieć syna, który potrzebuje pomocy lekarskiej, weź broń do ręki, weź zakładników, nie przejmuj się innymi ludźmi czekającymi na przeszczep bo przecież Ty jesteś najważniejszy na świecie, myśl, że wszystko Ci się należy bo jesteś czarny.

ocenił(a) film na 10
Drusix

To chyba dla Ciebie przesłanie zrozumiałeś tak film nie moja bajka tylko twoja przykro mi.

ocenił(a) film na 3
Adameczek1995

Naucz się pisać po polsku, proszę -.-

ocenił(a) film na 10
Drusix

A co nie umiesz czytać ? Jest napisane po polsku nie używam znaków interpunkcyjnych jak masz problem to trzeba było nie udzielać się pod moim postem .

ocenił(a) film na 3
Adameczek1995

Ale z Ciebie buntownik :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones