PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31674}

John Q.

John Q
7,5 124 609
ocen
7,5 10 1 124609
6,1 10
ocen krytyków
John Q.
powrót do forum filmu John Q.

Piękna historia, wzruszająca bajka ale film ledwo średni. Bajki Andersena są bardziej realistyczne niż ten film.

ocenił(a) film na 10
sylbow

więc ja to bajkę bardzo lubię :) za każdym razem kiedy leci :) nie każdy musi takie bajki lubić, wiadomo! pozdrawiam :)

sylbow

rozumiem że reszta filmów to 100% fakty oparte na faktach poparte faktami?

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Wszystko zależny od konwencji filmu, cóż również lubię bajki i filmy z przymrożeniem oka. Nie wiele rzeczy wzrusza mnie bardziej niż czyjaś krzywda, a zwłaszcza dziecka, a do tego ta niesprawiedliwość. Jednak nie wiem dlaczego ta historia do mnie nie przemówiła, może miałam zły dzień, a może to dlatego że nie przepadam za Denzel Washingtonem, a a może dlatego, że ta historia wydała mi się zbytnio nadęta.
Może gdyby to nie była amerykańska produkcja, byłoby to opowiedziane inaczej bez tych ckliwości bez przerysowań i schematyczności i stereotypów, no i w końcu propaganda i to sielankowe zakończenie gdzie serce nagle wyrasta spod ziemi, może wtedy byłby to znakomity film.
Gdyby nie poruszony temat o nierówności społecznej, dałabym niższą ocenę, jednak szkoda zmarnowanego tematu...

sylbow

dobrze że 90 tysięcy Polaków myśli inaczej:) (denzelowi w polskiej odmianie)/

sylbow

popieram intryga na miarę Harlequina

ocenił(a) film na 5
sylbow

Mam podobne zdanie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones